We're sorry, but this page is only available in Czech.
For information in English, please call us toll-free at 800 33 00 76 and press *. Or you can also visit one of these selected O2 Shops to talk to an English-speaking O2 representative.

Bezdrátová Bluetooth sluchátka Bose Soundsport free

Sleva 891 Kč
Výprodej

Kompletně bezdrátová sluchátka s komfortním uchycením ve vašich uších – tmavě modrá

 • Konstruované jak pro sport, tak pro denní nošení
 • Optimalizovaný digitální signál pro excelentní zvuk
 • Odolné proti potu i dešti IPX4
 • Pouzdro poskytne sluchátkům dvě plná dobití
 • Aplikace Bose Connect vám pomůže najít ztracené sluchátko
 • Výdrž baterie až 5 hodin

Kompletně bezdrátová sluchátka s komfortním uchycením ve vašich uších – tmavě modrá

 • Konstruované jak pro sport, tak pro denní nošení
 • Optimalizovaný digitální signál pro excelentní zvuk
 • Odolné proti potu i dešti IPX4
 • Pouzdro poskytne sluchátkům dvě plná dobití
 • Aplikace Bose Connect vám pomůže najít ztracené sluchátko
 • Výdrž baterie až 5 hodin
Skladem v eshopu
Doručení zítra 29.5.
4 399 CZK 5 290 CZK
3 636 CZK without VAT
Objednat

Žádné kabely, žádné překážky

První skutečně bezdrátová sluchátka do uší od Bose. Jsou navržena tak, aby vás neobtěžovala zbytečným kabelem nebo snad vypadáváním z uší – výborně sedí a jsou opravdu pohodlná. Bezdrátová sluchátka do uší Bose jsou nabitá technologií, abyste mohli svůj sportovní výkon posunout na další úroveň.

1

Vylepšená technologie od Bose

V Bose se zaměřili na každičký detail – od vyladění obvodů pro ještě lepší zvuk, až po změny v umístění antény pro maximální sílu Bluetooth signálu. Výsledek? Sluchátka, která hrají konzistentně a čistě, bez ohledu na to, zda držíte telefon v ruce, máte jej v kapse nebo v pouzdře na paži.

2

Sluchátka, která netlačí

Bose Soundspot Free nabízí bezkonkurenční kombinaci komfortu a stability. To proto, že obsahují vynikající náušníky StayHear+ Sport, které mají rovnoměrně rozložený kontakt s vnitřními částmi uší, zatímco podporu držení zaručují flexibilní „křídla“, která přirozeně odpovídají tvaru horního zaoblení ucha. Nevypadnou a pohodlně sedí. Vy se tak můžete během tréninku plně soustředit na dosažení nových cílů.

3

Voda jim nevadí

Voda a sluchátka – to nejde dohromady, s vlhkostí obvykle nehrají moc dobře. Ale v Bose našli způsob, jak to zvládnout. Za použití vodoodpudivé síťoviny v otevřených portech lze udržet vše, co je uvnitř sluchátek, suché a plně funkční. Tato sluchátka se nebojí potu ani deště – a teď, ani trochu horší počasí už pro vás nemůže být výmluvou k vynechání venkovního tréninku...

4

Mnohem víc, než jen obyčejné pouzdro

Stačí jediné nabití a sluchátka dokáží hrát až 5 hodin – aby vás mohla nabíjet energií tréninku. Když potom skončíte, umístěte je do pouzdra. Toto pouzdro poskytuje jednak dobrou ochranu, ale navíc nabízí další dvě plná nabití (nebo výdrž baterie až 10 hodin). Až si trochu odpočinete, sluchátka budou připravena jít znovu do akce. Navíc 15minutové rychlé nabíjení poskytne výdrž baterie až 45 minut.

5

Najděte si svoje sluchátka

Ztráta sluchátek? To má Bose pod kontrolou. Aplikace Bose Connect vám je pomůže v případě ztráty sledovat. Ale to je jen začátek. Pokud si přejete, z aplikace také můžete snadno spravovat všechna Bluetooth připojení a přepínat mezi zařízeními, provádět aktualizace softwaru, přečíst si tipy pro používání nebo si přizpůsobit nastavení.

6

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče za 1 Kč a nový telefon zprovozníme za vás

Telefon vám nastavíme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej.

Cena služby O2 Péče je 1 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Podmínky používání cookies