We're sorry, but this page is only available in Czech.
For information in English, please call us toll-free at 800 33 00 76 and press *. Or you can also visit one of these selected O2 Shops to talk to an English-speaking O2 representative.

Samsung Galaxy Watch Active

Výprodej

Luxusní voděodolné hodinky s GPS a dlouhou výdrží baterie

 • Fitness funkce
 • Výběr z mnoha ciferníků
 • Voděodolné do 5 ATM
 • Snímač srdečního tepu
 • Možnost dobít hodinky pomocí nové řady telefonů Samsung Galaxy S10
 • Notifikace z telefonu
 • Samsung One UI

Luxusní voděodolné hodinky s GPS a dlouhou výdrží baterie

 • Fitness funkce
 • Výběr z mnoha ciferníků
 • Voděodolné do 5 ATM
 • Snímač srdečního tepu
 • Možnost dobít hodinky pomocí nové řady telefonů Samsung Galaxy S10
 • Notifikace z telefonu
 • Samsung One UI
Skladem v eshopu
Doručení v úterý 2.6.
4 990 CZK
4 124 CZK without VAT
Objednat

Zobrazit podrobné technické parametry

Inteligentní hodinky v moderním stylu

Galaxy Watch Active od společnosti Samsung jsou chytré hodinky s rozsáhlými fitness funkcemi, širokými možnostmi přizpůsobení designu i bohatou nabídkou klasických aplikací například pro poslech hudby. Perfektně se spárují s vaším smartphonem, ale jejich schopnosti využijete i bez telefonu a při běžném nošení.
1

Vytvořte si vlastní design

Abyste každý den oslnili své okolí jedinečným stylem svých hodinek, nemusíte jich mít několik. Stačí vám jedny Galaxy Watch Active. Jednoduše u nich totiž vyměníte nejen řemínek, ale stejně snadno si nastavíte i vzhled jejich digitálního ciferníku. Ať už dáváte přednost dynamické a dravé grafice, nebo nadčasovým retro motivům, stačí si pouze vybrat.
2

Rozsáhlé sportovní funkce

Samsung Galaxy Watch Active jsou navržené pro různé druhy aktivit i v náročných podmínkách. Jsou vybavené GPS modulem, splňují vojenský standard odolnosti MIL-STD-810G a mají certifikaci voděodolnosti do 5 ATM. Takže jsou připravené na trénink v dešti i v bazénu. Dokážou sledovat sedm různých druhů sportů či cvičení a samozřejmě s nimi máte možnost nastavit si každodenní cíle.
3

Bez starostí a bez stresu

Trápí vás stres? Tak to jsou pro vás Galaxy Watch Active jako stvořené. Pomohou vám ho totiž zvládnout a porazit. Součástí hodinek je senzor srdečního tepu, který dokáže detekovat zvýšenou úroveň stresu a nepohody. V takovém případě vás pak Galaxy Watch Active upozorní a doporučí vám uklidňující meditaci a dechová cvičení.
4

Pro zdravější život

Integrovaná aplikace Samsung Health vám na zápěstí ukáže všechno důležité, co potřebujete k aktivnějšímu stylu života. Kromě fitness funkcí, které oceníte při vrcholovém tréninku i pohybu pro radost, vám například zobrazí kalorie, srdeční tep nebo množství přijatého kofeinu. Anebo můžete své výkony snadno porovnat se svými přáteli.
5

Dobrou noc a dobré ráno

Kromě sportovních úspěchů umí chytré hodinky Samsung sledovat i kvalitu vašeho spánku. Po probuzení vám nabídnou přehled jednotlivých spánkových fází. S takto získanými informacemi pak snadno upravíte své každodenní návyky. Váš odpočinek tak bude ještě vydatnější a zdravější.
6

Nabijte hodinky telefonem

Galaxy Watch Active jsou perfektním doplňkem pro nový Samsung Galaxy S10. Mohou totiž využít jeho funkci bezdrátového sdílení energie pro jednoduché nabití. Stejně snadno ale jejich baterii doplníte i na klasické bezdrátové nabíječce. Po stoprocentním dobití vám pak vydrží dokonce i více než 45 hodin.
7

Vylepšené ovládání

Chytré hodinky slouží nejen k usnadnění komunikace při spárování s telefonem, ale použijete je i pro přehrávání hudby nebo pro další mobilní aplikace. Jejich ovládání je navíc díky vylepšenému uživatelskému rozhraní Samsung One UI ještě pohodlnější a intuitivnější. Spuštění motivačního playlistu nebo měření sportovních statistik máte vždy doslova na dosah.
8

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče za 1 Kč a nový telefon zprovozníme za vás

Telefon vám nastavíme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej.

Cena služby O2 Péče je 1 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Podmínky používání cookies