Apple Watch Series 2 38mm

Není skladem v eshopu
CZK 11,295
CZK 9,335 without VAT

Zobrazit podrobné technické parametry

Prodloužená ruka majitele iPhonu

Hodinky Apple Watch Series 2 jsou voděodolné a mají GPS, takže při sportování už nemusíte mít u sebe chytrý telefon.

Ať už trénujete cokoli

Jděte si zaběhat nebo vyrazte na kolo a iPhone nechte klidně doma. Apple Watch Series 2 se zabudovanou GPS vám trénink přesně změří i bez něj. Můžete trénovat plavání v otevřené vodě, nechat si počítat uplavané bazény nebo si třeba hrát ve vodě s dětmi. A na nejjasnějším displeji, jaký kdy Apple vyrobil, uvidíte naměřené údaje zřetelně i na nejprudším slunci.

Buďte ve spojení

Když vám někdo zavolá nebo pošle zprávu, ucítíte jemné klepnutí. K nejdůležitějším aplikacím se dostanete hned. Na zprávy odpovíte hlasem. S Apple Watch budete mít přehled o všem důležitém a potřebné věci vyřídíte rychle a pohodlně přímo ze zápěstí. Nic už vám neuteče.

Oblíbené aplikace vždy při ruce

Stisknutím bočního tlačítka otevřete Dock, kde můžete rychle přecházet mezi nejpoužívanějšími aplikacemi. Ty se otevírají hned a jsou vždycky aktuální. Na nejnovější zprávy, předpověď počasí nebo kurzy akcií se tak podíváte bez čekání.

Krásné a praktické ciferníky

Informace z aplikací, které vás zajímají nejvíc, si můžete dát rovnou na ciferník. To podstatné tak uvidíte na první pohled. A do příslušné aplikace se hned dostanete klepnutím. Ciferníky můžete podle potřeby obměňovat přejížděním z jednoho okraje na druhý, takže budete mít pro každou chvíli ten nejvhodnější.

Prodejem to nekončí

O2 Guru jsou tu od toho, aby vám pomohli

Don’t keep this to yourselves