propadlý kredit

Dobrý den, dnes jsem si dobil kredit a asi o několik hodin později po SMS, která varovala o expiraci. Kredit bohužel expiroval, lze požádat o posouzení možnosti návratu kreditu. Dobíjím pravidelně a vždy bylo vše v pořádku. Poslední dobití bylo 15.03.2017 a dnes 18.09.2017 proběhlo další dobití.

In order to add post, please log in.

No určitě Vám nic nevrátí, protože dobití proběhlo už pozdě. Ale to mám z informací, které jsem si přečetla, jelikož jsem se už na to také ptala. Ale jistě Vám to s přesností řeknou pracovníci o2.

1
Odpovědět

Hezký den,
podíváme se, jaké máme možnosti, kontaktujte mne zde: www.o2guru.cz/guru a pošlete mi telefonní číslo, na které byl kredit dobitý.

Odpovědět

Dobrý den,
bohužel se mi stala tato událost také, z rodinných důvodů jsem už v pátek 3.8.2018 nestihla dobít kredit a přišla tímto o cca 1500 Kč. Neměla jsem možnost kredit zaplatit, byla jsem mimo civilizaci a řešila zdravotní stav rodinného příslušníka. Připadá mi to nefér, počítala jsem s tímto kreditem do zahraničí. Platím ještě docela drahý tarif na jiný telefon, jsem bezproblémový klient od r. 1998. Uvítala vstřícnost z vaší strany. Tato částka je dost významná, takže sankce je příliš tvrdá.
Prosím o vrácení mého kreditu, podmínku dobití jsem již splnila.
Děkuji.

Odpovědět

Zdravím, každý kredit má svou platnost na kterou majitele služby upozorňujeme několikrát prostřednictvím SMS zpráv. Bohužel pokud není kredit do data platnosti dobit, dochází k jeho expiraci a není možné danou částku následným dobitím jakkoliv získat.

Dobrý den všem, komu 02 nevrátilo propadlý kredit. Prosím kontaktujte mne, stalo se mi totéž,propadlo mi 4000 Kč, zvažuji podání hromadné žaloby u soudu pro nekalé praktiky a obírání zákazníků o jejich neprovolané peníze. Jen v jedotě je síla, odkazy na mimosoudní řešení sporů přes ČOI považuji za zdržení celého problému s nejistým výsledkem. Volejte prosím na 603758300.

Odpovědět

Dobrý den všem komu 02 nevrátilo propadlý kredit. Prosím kontaktujte mne, stalo se mi totéž, propadlo mi 4000 Kč, zvažuji podání hromadné žaloby u soudu pro nekalé praktiky a obírání zákazníků o jejich provolané peníze. Jen v jednotě je síla, odkazy na mimosoudní řešení sporů přes ČOI považuji za zdržení celého problému s nejistým výsledkem. Volejte prosím 603758300.

Odpovědět
Podmínky používání cookies