Nokia C5-00 - neustále plná paměť

Dobrý den, tento telefon mám asi 10 měsíců. Poslední dobou se mi stává, že mi neustále hlásí nedostatek paměti k vykonání operace. Nejčastěji se tak děje v případě, že se chci připojit k internetu. Internet nevyužívám nějak moc - nejčastěji pouze k "prohlédnutí zpráv", případně vyhledání spojení, vyjímečně přihlášení k emailu a několikrát denně facebook. Snažila jsem se vymazat, co se dalo, ale vždy je to jen na chvilku. Když se podívám na stav paměti telefonu, tak nejvíce zabírají aplikace MIDP a aplikace SIS, ovšem nejvíce "další soubory". Jenže nevím, co si pod tím představit a co tedy vymazat. Poradíte mi, prosím?

In order to add post, please log in.

Dobrý den,
pokud Vám telefon hlásí nedostatek paměti k vykonání operace, nejedná se o vnitřní paměť vašeho telefonu, ale o operační paměť - mobil jednoduše nestíhá. Doporučuji nemít při přístupu k internetu zapnuté jiné aplikace.

Hezký den :) Adam

Odpovědět

Celé znění upozornění zní - Web: Nedostatek paměti k vykonání operace. Nejdřívě odstr. některá data. ..... když spouštím internet, nemám spuštěné jiné aplikace :/

Odpovědět

Dobrý večer Lucko,
zkuste odinstalovat nějaké aplikace, které v telefonu blokují místo.

S přáním hezkého dne, Adam :)

jak jsem psala již na začátku - je mi jasné, že by řešením bylo vymazat nějaké aplikace, ale já jsem žádnou nenainstalovala a nevím, kterou tedy mohu vymazat, když je tam z půvdního nastavení.

Odpovědět

Dobrý večer,
omlouvám se, informaci jsem přehlédl. Telefon tedy doporučím reklamovat.

Hezký víkend, Adam :)

Ahoj nevi nekdo jak dostat zpet Skype do tohoto telefonu.Najednou se ztratil.
Dekuju Helena

Odpovědět

Také mám tento problém, jen u NK C6-01. Tato hláška mi naskakuje neustále, třeba i jen při odemknutí telefonu. Vymazala jsem co se dalo, místa by tam mělo být dost, ale je to beze změny.

Odpovědět

Dobrý den,
v případě dlouhého trvání tohoto problému doporučím přístroj zkusit reklamovat.

Hezký zbytek víkendu :) Adam

Mám stejný problém.Je to ovšem způsobeno výrobcem šme jdů Nokia, kteří chtějí abyste si koupila jejich další model.

Odpovědět

reklamace a vymazání aplikací je fakt rada nad zlato...
otevři internet přes ikonu v menu a pak to bylo tuším nějak: volby-vymazat historii, nebo historie..(to už uvidíš) a dej vymazat všechno. Mě to vždycky tak do 10MB přidalo na paměti ;-)

1
Odpovědět

další šunt který Oě nabízí

Odpovědět

Dobrý den, tento telefon mám asi 10 měsíců. Poslední dobou se mi stává, že mi neustále hlásí nedostatek paměti k vykonání operace. Nejčastěji se tak děje v případě, že se chci připojit k internetu....Snažila jsem se vymazat, co se dalo, ale vždy mi piše ze plna ppamet ,,ale uz v toleffonee nemam nic tak nechapu co mam delat,, poradi mi prosim

Odpovědět

Hezký den, doporučil bych v tomto případě zálohovat kontakty a data, následně provést reset zařízení do továrního nastavení.

Podmínky používání cookies