Dotaz na NOKII 230 Single Sim

Dobrý den, v nabídce telefonu máte Nokii 23O. Bohužel se nikde nemůžu dočíst, zda je jedná o single sim, nebo dual sim. https://www.o2.cz/osobni/mobilni-telefony/nokia-230.html?color=FFFFFF Dále bych se rád zeptal, zda je telefon blokován pouze na síť O2, nebo lze do telefonu vkládat i simkarty jiných operátorů. A nakonec, zda když je u telefonu poznámka "Dostupné pouze na vybraných prodejnách" je přesto možné koupit na eshopu...protože se mi nechce jet 50 kilometrů na nejližší prodejnu Děkuji

In order to add post, please log in.

Zdravím,
telefony s podporou dual SIM jsou zařazeny v tomto seznamu: http://bit.ly/2zfzVX8 ve kterém není vámi uvedený telefonu uveden, tudíž se jedná o single SIM variantu zařízení. Telefon není blokován na ostatní operátory.
Pro rezervaci zařízení na značkové prodejně stačí vložit zboží do nákupního košíku v rámci našeho eshopu a po té v druhém kroku zvolit rezervaci na prodejně. Zde se vám zobrazí seznam prodejen, kde je zařízení dostupné.

Odpovědět

Dobrý den,

děkuji za odpověď na mé první dvě otázku.
U třetí otázky jsme se nepochopily. Potřebuji vědět, zda lze telefon u kterého je napsáno "Dostupné pouze na vybraných prodejnách" zaslat poštou. Z logiky věty asi nelze, ale za zeptání nic nedám :-)
Opravdu se mi nechce jet na nejbližší pobočku 50 km. To si raději připlatím na jiném eshopu pár korun navíc, ale ve výsledku ušetřím za palivo do samohybu.

Děkuji

Zdravím,
nejde. Telefon už doprodáváme a je právě jen na některých pobočkách.

Podmínky používání cookies