O2TV

Názory a zkušenosti ostatních uživatelů.

In order to add post, please log in.

Mám O2tv asi druhý týden a jsem s ní velice spokojený až na to že si nelze seřadit tv stanice podle svého ale vyvažuje moji nespokojenost s touto vadou fakt že si jednoduše a zdarma můžu nahrát cokoliv s vysílacího programu jakékoliv tv stanice a přehrát si ho kdykoliv mi to vyhovuje.Také se mi líbí videopůjčovna ale myslím si že půjčování filmů by mohlo být o něco levnější.První den spuštění O2tv jsem se obával že se mi zpomalí internet při používání obou platforem naráz ale byl jsem příjemně překvapen že mé obavy byly zbytečné.Se službou jsem opravdu moc spokojený a doufám že se to řazení stanic časem vyřeší.S pozdravem a pěknou neděli,Bora.

1
Odpovědět

Dobré odpoledne,
děkujeme za vaše podněty. Současná platforma, na které je naše O2 TV poskytována, skutečně řazení kanálů neumožňuje. Každopádně vzhledem k tomu, že pro vás neustále naše služby vylepšujeme, je možné, že toto nastavení bude v budoucnosti umožněno. Pokud by se tak stalo, budeme vás včas informovat na našich stránkách: http://bit.ly/WaUUN2.
Hezký den.

Mám dotaz nebylo by možné na plzeňsku dát do nabídky plzeňské vsílání Zak tv. Děkuji

Odpovědět

Dobré odpoledne,
tento kanál momentálně neplánujeme zařadit do nabídky.
Hezký den.

dobrý den,
chtěl jsem si pořídit O2tv, ale nešlo by mi HD, protože jsem daleko od ústředny. neplánujete rozšiřování ústředen? bydlím na PSČ 51750. děkuji za odpověď.

1
Odpovědět

Pěkný den,
stále se snažíme zkvalitňovat naše služby. Bohužel vás nepotěším. V dohledných měsících není plánováno rozšíření ústředny ve vaší lokalitě.

1

Chci se kontaktovat s vašim oddělením Pohledávky a podněty
Děkuji Ovčarov
Jde o spletitou situaci mezi inkasy,trvalými příkazy, odmítnutými inkasy a platbami
tel.:608538970
mail irnik.skytech@gmail.com
Bez Vaši pomoci nenajdu východisko.

Odpovědět

Hezký den, kolegy je možné kontaktovat na emailu pohledavky.podnety@o2.cz

ahoj chtěla bych se zeptat co znamená ikona "dvou baterek proti sobě" nevím jak tuto ikonu popsat, ale je to tomu tak podobné , nebo nevíte kde jsou někde ikony a k nim ty vysvětlivky ? Tato ikona/symbol je u každého pořadu.

Odpovědět

Hezký den,
ikona se zobrazuje, pokud došlo k rozpojení spojení mezi modemem a set-top-boxem. Doporučím restartovat set-top-box přes menu- nastavení- STB- systémové nastavení- reboot. Případně restartovat modem a následně i STB odpojením z elektrické sítě.

Dobrý den, bude někdy pro přehrávání video archívu podporován nějaký Linux?
Díky

Odpovědět

Hezký den,
pro přehrávání není rozhodující OS – je potřeba mít jen prohlížeč podporující Flash Player

Vážení, došlo k duplicitní platbě na ref.č. 2001391124, částka 887,-kč a na ref.č. 3608270620, částka 1340,45,-kč. Toto mi bylo strženo z EXkarty, která už měla být zrušena. Vinou HOME CREDITU k tomu však zatím nedošlo, situaci řeším. Žádám Vás tímto, aby tato platba byla vrácena na účet EXkarty. Nechci nechávat tuto částku na další zúčtovací období, protože EXkartu ruším. Děkuji za vyřízení!!! Mičan Karel, mob. 723751292.

Odpovědět

Hezký den,
oba přeplatky k vaši zákaznické kartě vedeme, pokud si je však přejete vrátit přímo na Extra kartu, pak, prosím, kontaktujte přímo naše platební oddělení emailem na pohledavky.podnety@o2.cz, kde s vámi kolegové vše dořeší.

Mam problem se zaplacenim faktury prosim o domluve na splatkach Movak M.607142678 prosym ozvetese dekuji

Odpovědět

Dobrý den,
na uvedené vyúčtování už máte schválený splátkový kalendář. Rozpis vám dorazí na adresu trvalého bydliště. Pro případné doplňující otázky jsem vám poslal email, na který mi můžete reagovat.

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat zda je možné po přihlášení na moje O2 sledovat O2 TV na PlayStation 4.Předem děkuji za odpověd.

Odpovědět

Dobrý den,
ne, aplikaci pro PS v tuto chvíli nemáme, se SONY ale jednáme o případné možnosti rozšíření právě i na tyto konzole :)

1

Dobry den, vseobecne jsem s O2TV spokojen, ale dle vseho by mi mela jit televize az na 4 zarizenich, ale nejde, pokazde kdyz se prihlasim na strance O2 a jdu na odkaz Sledovat O2 TV tak mi vase stranka po najeti na urcity program sdeli at si zakoupim vyssi tarif, co je to za nesmysl? Diky za odpoved.

Odpovědět

Zdravím,
na váš účet se podíváme. Zašlete mi prosím email, který pro registraci používáte a to pomocí: www.o2guru.cz/guru. Taktéž poprosím o zaslání odkazu na toto vlákno diskuzního fóra.

Podmínky používání cookies