Nastavení MMS na EVOLVEO StrongPhone

Dobrý den, po zakoupení výše uvedeného mobilního telefonu mi nejdou nastavit MMS. Nevíte někdo, jak to nakonfigurovat? Předem díky

In order to add post, please log in.

Dobrý den Lukáši,
doporučuji nastavit si MMS podle odkazu http://goo.gl/4XCLt0.

Přeji hezký zbytek víkendu, Adam :)

Odpovědět

Dobrý den!
Mám strong phone wifi, internet funguje v telefonu normálně, ale pri připojení tabletu přes wifi hlási tablet že není přístup na internet. Je potřeba něco nastavit či upravit?

culda71@seznam.cz

Dobrý den,
na jiné WiFi tablet funguje v pořádku? Pokud ano, doporučil bych v modemu/routeru, přes nějž je WiFi vysílána, změnit typ zabezpečení bezdrátové sítě.

Dobrý den, níže uvedený odkaz je pro EVOLVEO StrongPhone k ničemu. Na tento typ telefonu nastavovací sms nefunguje. Já mám EVOLVEO StrongPhone WiFi. Nastavení pro MMS je následující: menu - služby - datový účet - o2 mms (sim1) - nastavit: název účtu=O2 MMS, APN=MMS, uživ. jméno a heslo nevyplňovat, Autor. typ=normální, Volba SIM=SIM1, pokročilá nastavení: Domovská stránka=http:mms.o2active.cz:8002, Typ připojení=HTTP, Použít proxy=ano, Adresa Proxy=160.218.160.218, Proxy port=8080, Uživ. jméno a heslo a ani další adresy (DNS, IP, Maska)už nevyplňovat - hotovo - uložit. Pak by MMS měly fungovat.

Odpovědět

Diky, konecne fungujici postup.

Super rada funguje

a náhodou návod na internet?

1

Zdar! Předpokládám, že pokud mám operátora na sim2, tak všude namísto SIM1 budu psát SIM2.

n

Odpovědět

jak nastavit internet

Odpovědět

Dobrý den,
přístupový bod pro Internet nastavte v "Nastavení - Bezdrátová připojení a sítě - Mobilní sítě - Názvy přístupových bodů". Zde, pokud nemáte, pak přes tlačítko vyvolání nabídky vytvořte nový přístupový bod s názvem "O2 internet". V něm poté nastavte tyto parametry:

Jméno: O2 internet
Název AP. internet
MCC: 230
MNC: 02
Typ ověření: žádné
Typ názvu AP: default,supl
Protokol APN: IPv4
Nositel: Nespecifikováno

Ostatní parametry nenastavujete. Pro funkčnost internetu v mobilu je ještě nutné mít povolené datové přenosy v "Nastavení - Bezdrátová připojení a sítě - Mobilní sítě - Přenos mobilních dat (či datové pakety, datové přenosy, atp.).

2

zdravím, uvedený postup na internet nefunguje. Mám EVOLVEO StrongPhone WiFi a položka "Nastavení - Bezdrátová připojení a sítě - Mobilní sítě - Názvy přístupových bodů" nenexistuje resp. v Nastavení není položka "Bezdrátová připojení a sítě"

předem děkuji

2

Dobré odpoledne,
v tom případě telefon doporučím vyzkoušet nastavit pomocí SMS ve tvaru INTERNET na 999555. Obratem obdržíte SMS, která nastaví datový profil vašeho telefonu. Pro správné uložení a funkčnost přijatého nastavení je potřeba mobil vypnout a opět zapnout. Jestliže data nebudou funkční, prostudujte nastavení přístupových bodů (APN O2 Internet) v návodu k vašemu telefonu. Zadejte hodnoty, které uvedl kolega Jarda.
Hezký den.

1

Dobri den.neviem nastavit orange internet.kto mi poradi?dakujem.

Odpovědět

Hezký den, doporučím se s tímto dotazem obrátit na operátora Orange.

Mám telefon Evolveo StongPhone X1 a nejdou mi aktivovat mms

Odpovědět

Zdravím,
MMS doporučím nastavit dle: http://goo.gl/4XCLt0.

Dobry den potrebujem nastavit mms na orange sk sms mi funguje,aky je postup na mms?Dakujem! telefon mam evolveo strongphone wifi

Odpovědět

Dobrý den,
s tím vám bohužel neporadíme. Bude potřeba obrátit se na podporu Orange SK.

Dobrý den
Mám telefon Evolveo StongPhone X1 a nejdou mi aktivovat mms.
Po odeslání SMS pro nastavení je odpověď že se musí nastavit manuálně na vašich pobočkách si neví rady a na stránkách návod nemáte
Děkuji Petr

Odpovědět

Hezký den, jelikož jsme tento telefon neměli vůbec v nabídce, nemáme možnost ho přímo pro nastavení otestovat. Nicméně v nastavení telefonu (Menu- služby-datový účet) byste měl vytvořit přímo přístupový bod MMS. Jeho parametry pak jsou:
Jméno: O2 MMS
APN: mms
MMSC: http://mms.o2active.cz:8002
MMS proxy: 160.218.160.218
MMS port: 8080
MCC: 230
MNC: 02
APN type: mms
Protokol APN: IPv4/IPv6
Přesný postup najdete i výše v tomto vlákně od Toma.

1

Dobrý den
děkuji za odpověď k nastavení MMS přijímat už jdou ale nejdou odesílat nevíte kde by mohla být chyba?
Děkuji za odpověď
Petr

Odpovědět

Hezký den Petře,
pokud vám jdou zprávy přijímat, pak by měly jít také odesílat, jediný důvod, který mne napadá, je velikost obrázku, který si přejete odeslat. Pokud by byl příliš velký a telefon by jej neuměl automaticky zmenšit, pak může dojít k chybě při odeslání.

Dobrý den,vlastním tel.Evolveo XtraPhone 4,5 Q4 a taktéž mi nejdou nasatavit MMS,poradí mi prosím někdo??Děkuji

Odpovědět

Dobrý den,
zde uvedené návody pro nastavení nefungují?

Návody nefungují má někdo lepší které budou fungovat

Odpovědět

Dobrý den,
k jakému telefonu potřebujete nastavit MMS?

1

Potřebuji nastavení k telefono EVOLVEO StrongPhone WiFi

Hezký den, jelikož jsme neměli tento telefon v nabídce, nemáme 100 % ověřený návod. Můžete vyzkoušet některý z uvedených na www.techzona.cz nebo pomocí SMS http://bit.ly/1L05PSg
Pokud by ani jedna z možností nebyla úspěšná, doporučím návštěvu prodejny s O2 Guru.

Dobrý den koupil jsem si strongphone x1 mam vnem 2 sim z 1 jde volat ale z 2 mi to hlásí volání ucastnik není dostupný zkuzteto později

Odpovědět
Podmínky používání cookies