DJI Osmo s kamerou + mikrofon + 2 baterie

Discount 2,000 CZK
Tříosý stabilizační systém integrovaný s kamerou, 360° panorama, dlouhé expozice bez stativu, časosběrná videa, 3,5 mm audio port pro mikrofon, podpora MicroSD, WiFi video přenos
Tříosý stabilizační systém integrovaný s kamerou, 360° panorama, dlouhé expozice bez stativu, časosběrná videa, 3,5 mm audio port pro mikrofon, podpora MicroSD, WiFi video přenos
Není skladem v eshopu
CZK 15,990 CZK 17,990
CZK 13,215 without VAT

Zobrazit podrobné technické parametry

Moc ve vašich rukou

Vložte svůj smartphone do držáku, který je součástí balení, a pohodlně sledujte, co je v hledáčku kamery, zatímco ji ovládáte přes dotykový displej. Váš telefon je zároveň centrem všech inteligentních fotografických režimů DJI Osmo.

Kamera versus Osmo

Podívejte se na srovnání záběrů pořízených kamerou a DJI Osmo. Sami se tak můžete přesvědčit, nakolik dokáže výkonná stabilizace vyhladit záběry tak, že vypadají jako od profesionála.

Zachyťte pohyb jinak. Lépe.

Pohyby bez rozmazání, akční záběry bez otřesů a chvění, perfektní video, i když se pohybujete. S DJI Osmo pořídíte videa a fotografie jako nikdy předtím. Včetně zvuku - jeho nahrávání umožní integrovaný mikrofon, díky standardnímu 3,5mm audio portu můžete připojit i externí.

Svět ve 360°

K zachycení panoramatického záběru nemusíte být zrovna na kolotoči. Díky režimu automatického panoramatu stačí podržet Osmo nad hlavou a stisknout spoušť. Kamera se bude automaticky otáčet a pořizovat snímky, zatímco bude perfektně stabilizovaná.

Obsahuje vše, co potřebujete

Balení zahrnuje vše, co budete pro fotografování a natáčení v pohybu potřebovat, mimo jiné kameru X3/FC350H, držák mobilního telefonu, 3x akumulátor Li-Pol 3s a mikrofon FM-15 FlexiMic

Pohyb je život

Díky dvěma akumulátorům navíc můžete být v pohybu ve dne v noci, aniž by vám došla šťáva.

Prodejem to nekončí

O2 Guru jsou tu od toho, aby vám pomohli

Pořídit si nový telefon je radost. Starost s jeho nastavením nechte na nás.

Nový telefon vám zprovozníme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej. To vám dáme s 20% slevou, stejně jako pouzdropaměťovou kartu.

Cena služby O2 Péče je 299 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Don’t keep this to yourselves

Podmínky používání cookies