We're sorry, but this page is only available in Czech.
For information in English, please call us toll-free at 800 33 00 76 and press *. Or you can also visit one of these selected O2 Shops to talk to an English-speaking O2 representative.

DJI Osmo Mobile

This device is no longer available
Připojení přes Bluetooth Low Energy 4.0, baterie Li-Pol 980 mAh, snadné uchycení telefonu o šířce 58,6-84,8 mm
Připojení přes Bluetooth Low Energy 4.0, baterie Li-Pol 980 mAh, snadné uchycení telefonu o šířce 58,6-84,8 mm

This device is no longer available

Zobrazit podrobné technické parametry

Život v pohybu, fotografie v klidu

Natáčení videí přes mobil se neobejde bez chvění. Osmo Mobile všechny tyto nechtěné pohyby vyruší a vy pořídíte dokonale stabilní videa a fotografie. Toto chytré zařízení také bude udržovat v klidu váš telefon po celou dobu fotografování. Můžete například dělat 1 vteřinu dlouhé expozice bez stativu pro dokonalé ostré noční záběry.

Plná kontrola nad fotkami i videem

Ovládejte svůj chytrý telefon pomocí speciálních tlačítek pro fotografování, natáčení videa, určení ISO a rychlosti závěrky, nastavení vyvážení bílé. Expozici nastavíte tažením prstu po displeji. Dlouhým stisknutím spouště stabilizujete video, dvojím zmáčknutím vycentrujete fotoaparát, trojím stisknutím zahájíte selfie režim.

Konec roztřeseným záběrům

bazen_pic

Ruční stabilizátor mobilního telefonu umožňuje natáčení dokonale stabilních video snímků a pořizování perfektních fotografií. Stabilizátor je kompatibilní s aplikací DJI GO.

Akce vítána

disko_pic

Pohyby bez rozmazání. Akční záběry bez otřesů a chvění. Perfektní video i když se pohybujete. Díky vyspělým technologiím navrženým speciálně ke stabilizaci bez ohledu na pohyb vám DJI OSMO MOBILE pomáhá zaznamenat videa a fotografie jako nikdy předtím.

Obsahuje vše, co potřebujete

baleni

Balení DJI Osmo Mobile zahrnuje vše, co budete pro fotografování a natáčení v pohybu potřebovat, mimo jiné popruh na zavěšení, výkonný akumulátor i ochranné pouzdro.

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče za 1 Kč a nový telefon zprovozníme za vás

Telefon vám nastavíme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej.

Cena služby O2 Péče je 1 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Nechte nám číslo - zavoláme vám

Nechte nám na sebe číslo, ozveme se vám
Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem jednorázového telefonického kontaktu s informacemi o našich službách. Více informací o zpracování osobních údajů najdete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.
Zavoláme vám do 24 hodin
Podmínky používání cookies