Formulář pro objednaní

Obratem obdržíte odkaz umožňující objednat Internet na doma za těchto mimořádně výhodných podmínek – pouze ve vašem regionu.

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ potvrzuji, že mnou poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé a souhlasím s tím, aby byly zpracovány společností O2 Czech Republic a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 266/2, IČ: 60193336 (dále jen „správce“) a použity pro marketingové účely, zejména pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 480/2004 Sb. na dobu neurčitou (tj. do odvolání) v rámci činnosti správce i třetích osob – partnerů správce. Beru na vědomí, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, že podle zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů mám právo přístupu k nim a další práva dle § 21 tohoto zákona, dále mám právo v případě porušení svých práv obrátit se správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů a rovněž mám právo souhlas s použitím osobních údajů kdykoliv odvolat.

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies