Líbí se vám Internet HD?

Internet HD, který máte na zkoušku od realitního makléře společnosti Century 21, můžete mít jen za 499 Kč měsíčně. Modem od nás dostane zdarma.
Objednat Internet HD

Neomezená data
a vysoká rychlost

On-line videa
ve vysokém rozlišení

Kvalitní modem s Wi-Fi
pro celý domov

zapojeni

Jak zprovozním zapůjčený internet

Je to snadné. Vybalte modem z balíčku a zapojte ho do zásuvky. Připojte se k síti Wi-Fi. Název Wi-Fi a heslo najdete na spodní straně modemu. Internet HD máte na 2 měsíce zdarma a bez jakýchkoli závazků.

nechat

Máte dotaz nebo si chcete internet ponechat?

Stačí se telefonicky domluvit s operátorem O2.
Nechte nám na sebe číslo, ozveme se vám.

Službu máte zapůjčenu přes makléře společnosti Century 21 a nejste tak vedeni jako O2 zákazníci. Mějte prosím pochopení pro naše operátory a konzultanty v O2 Prodejnách. Nemají o vás a vaší službě všechny informace.

nechat
vraceni

Chci internet a modem vrátit

Internet máte na 2 měsíce na zkoušku zcela zdarma a bez závazku. Pokud ho už nechcete využívat, vložte modem zpět do krabice, zabalte, nalepte na ni přiložený štítek s O2 adresou a doneste na poštu. Ta bezplatně pošle balíček zpět k nám, do O2.

Máte dotaz nebo si chcete objednat internet?

Nechte nám na sebe číslo, ozveme se vám
Zavoláme vám do 24 hodin

Sledujte video v HD kvalitě a bez čekání

test rozbalovaci infoblock

Než si pustíte oblíbené video na svém monitoru, musí často urazit nepředstavitelné vzdálenosti. Servery se nachází i 1 000 kilometrů daleko. To zpomaluje jeho načítání a během přehrávání se může sekat. Proto jsme většinu videí z nejsledovanějších webů uložili přímo u nás v síti a tím zrychlili jejich cestu k vám.

Objednat internet HD

Sami pohlídáme, aby internet běžel, jak má

test rozbalovaci infoblock

K Internetu HD jsme přidali jedinečnou funkci O2 Virtuální technik. Kvalitu každé internetové přípojky hlídáme online. Díky tomu okamžitě odhalíme případný problém s připojením a v nejkratším možném čase ho napravíme.

Objednat internet HD

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies