Podmínky a ceny tarifů

Ceny tarifů se závazkem jsou určeny pro zákazníky, kteří již využívají Internet na doma, O2 TV nebo mobilní tarif od O2.

Tarify jsou určené pro účastníky - fyzické nebo právnické osoby registrované na IČO. Volné MB v rámci tarifu se nepřevádějí do dalšího zúčtovacího období.

Tarify jsou poskytovány v režimu Speciální nabídky zvýhodněného tarifu pro zákazníky O2 podmíněné závazkem řádně užívat tarif z tarifní řady Mobilní internet po dobu 24 měsíců. Vždy po uplynutí doby 24 měsíců se závazek automaticky prodlužuje o stejnou dobu, účastník má však právo toto automatické prodloužení do budoucna kdykoli odmítnout. V případě odmítnutí účastník ztrácí po uplynutí doby závazku nárok na výhodu poskytovanou v rámci této Speciální nabídky a uplatní se na něj podmínky pro variantu tarifu bez závazku.

V případě nedodržení závazku účtujeme úhradu za předčasné ukončení ve výši jedné pětiny součtu pravidelných měsíčních paušálů za každý měsíc zbývající do konce doby závazku.

K tarifům je bezplatně poskytováno Elektronické vyúčtování. Tištěné vyúčtování je k dispozici pouze jako doplněk k Elektronickému vyúčtování a je zpoplatňováno podle Ceníku.

Pomohla vám tato stránka?

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací o soukromí zde.
Nahlédněte
do světa Chytré sítě
Do světa plného inovativních řešení, která
vám přinesou nové možnosti a zážitky.
Chci vědět víc