Sady předplaceného internetu

Snadný způsob, jak začít rychle využívat mobilní internet od O2 je pořídit si předlacenou sadu s internetem na předem stanovené období. To už je zahrnuto v ceně sady. Při nákupu máte na výběr z těchto možností:

  • Samostatná datová SIM karta
  • Sada datové SIM karty a USB modemu
  • Sada datové SIM karty a WIFI modemu

Na datové SIM kartě je nastaven tarif Základ, který slouží jen pro využívání internetu, není možné s ním volat. Posílat SMS a MMS možné je. Pro jejich posílání je ale nejdřív nutné dobít kredit částkou aspoň 200 Kč. Po dobití se ceny za služby řídí podle hlasového tarifu O2 Základ.

Současně s předplaceným internetem není možné na stejném telefonním čísle využívat jakoukoliv jinou službu datovou (internetovou) službu. Roamingové tarify můžete s mobilním internetem využívat.

Z tarifu Základ je kdykoliv možné přejit na jakýkoliv paušální tarif. V takovém případě už ale nebude možné využívat mobilního internetu. Ten je možné mít jen k tarifu Základ.

Samostatná datová karta

V balení najdete samostatnou SIM kartu s nastaveným tarifem Mobilní internet M. Ten nabízí 1,5 GB na 30 dní. Karta se hodí např. do tabletů nebo zákazníkům, kteří už mají vlastní modem.

Mobilní internet se aktivuje při prvním připojení k internetu. Na vyčerpání 1,5 GB máte 30 dní. Pokud si během té doby dobijete a na kartě budeme mít dostatek kreditu, obnoví se po uplynutí předplaceného období dalších 1,5 GB na 30 dní za 299 Kč.

V případě, že vám na kartě dojde kredit, připojení k internetu se pozastaví. Po dobítí budete pokračovat v čerpání Mobilního internetu M. Nevyužitý čas během pozastaveného připojení propadá bez náhrady a čerpání nabídky není o tuto dobu prodlouženo.

Sada datové SIM karty a USB/WIFI modemu

Balení obsahuje datovou SIM kartu a modem. Na kartě je nastavený Balíček 1,5 GB mobilního internetu. Ten nabízí 1,5 GB na 30 dní. Karta se hodí např. do tabletů nebo zákazníkům, kteří už mají vlastní modem.

Od prvního připojení k internetu máte 7 dní na registraci v Moje O2. Pak začnete čerpat předplacené 3 měsíce internetu (tarif Balíček 1,5 GB mobilního internetu na tři měsíce). Bez registrace není možné předplacený internet možné začít čerpat. Po vypršení 7 dní už nebude možné internet využívat.

Na registraci máte celkem 2 měsíce od prvního připojení. Pokud se během této doby nezaregistrujete, nebude možné tarif Balíček 1,5 GB mobilního internetu využít.

V případě, že vám na kartě dojde kredit, připojení k internetu se pozastaví. Po dobítí budete pokračovat v čerpání Balíček 1,5 GB mobilního internetu. Nevyužitý čas během pozastaveného připojení propadá bez náhrady a čerpání nabídky není o tuto dobu prodlouženo.

Co se stane po uplynutí předplacených 3 měsíců

Vyberte si, jestli se chcete připojovat za 29 Kč na den nebo od 299 Kč na měsíc.

Internet za na den 29 Kč

Dobijte si kredit na SIM kartu, kterou máte ve svém mobilním modemu, a pak se jednoduše připojte jen ve dnech, kdy potřebujete internet. Objem dat je 30 MB na 24 hodin. Nemusíte nic aktivovat, služba je už nastavená na vaší SIM kartě. Zaplatíte:

Internet od na měsíc 299 Kč

Už za 299 Kč měsíčně můžete být neustále on-line. Sami si vyberte, zda se má platba strhávat z kreditu, nebo zda chcete dostávat pravidelná vyúčtování. Až vám předplacené období skončí, tarif si budete moci aktivovat v internetové samoobsluze Moje O2.

Instalace modemu a nefunkční připojení

Návod na instalaci modemu i informace k řešení nefunkčního připojení najdete v Techzóně. Můžete můžete využít pomoc O2 Guru v O2 Prodejnách.


Časté otázky

Ztratím nárok na 3 měsíce předplaceného internetu, pokud si v jejím průběhu dobije?
Ne

Ztratím nárok na 3 měsíce předplaceného internetu, pokud v jejím průběhu přejde na paušál?
Ano

Jaký hlasový tarif dostanu po dobití karty?
Tarif O2 Základ

Co se stane s kartou, pokud v průběhu na 3 měsíce předplaceného internetu využívám i jiné služby (například posílání SMS) a kredit mi klesne po 0 Kč?
Na kartě dojde k omezení služeb a je nutné dobít kredit.

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies