Líbí se vám Internet HD?

Internet HD, který máte na zkoušku od realitního makléře společnosti RE/MAX, můžete mít jen za 499 Kč měsíčně. Modem od nás dostane zdarma.
Objednat Internet HD

Neomezená data
a vysoká rychlost

On-line videa
ve vysokém rozlišení

Kvalitní modem s Wi-Fi
pro celý domov

zapojeni

Jak zprovozním zapůjčený internet

Je to snadné. Vybalte modem z balíčku a zapojte ho do zásuvky. Připojte se k síti Wi-Fi. Název Wi-Fi a heslo najdete na spodní straně modemu. Internet HD máte na 2 měsíce zdarma a bez jakýchkoli závazků.

nechat

Máte dotaz nebo si chcete internet ponechat?

Stačí se telefonicky domluvit s operátorem O2.
Nechte nám na sebe číslo, ozveme se vám.

Službu máte zapůjčenu přes makléře společnosti RE/MAX a nejste tak vedeni jako O2 zákazníci. Mějte prosím pochopení pro naše operátory a konzultanty v O2 Prodejnách. Nemají o vás a vaší službě všechny informace.

nechat
vraceni

Chci internet a modem vrátit

Internet máte na 2 měsíce na zkoušku zcela zdarma a bez závazku. Pokud ho už nechcete využívat, vložte modem zpět do krabice, zabalte, nalepte na ni přiložený štítek s O2 adresou a doneste na poštu. Ta bezplatně pošle balíček zpět k nám, do O2.

Máte dotaz nebo si chcete objednat internet?

Nechte nám na sebe číslo, ozveme se vám
Zavoláme vám do 24 hodin

Sledujte video v HD kvalitě a bez čekání

test rozbalovaci infoblock

Než si pustíte oblíbené video na svém monitoru, musí často urazit nepředstavitelné vzdálenosti. Servery se nachází i 1 000 kilometrů daleko. To zpomaluje jeho načítání a během přehrávání se může sekat. Proto jsme většinu videí z nejsledovanějších webů uložili přímo u nás v síti a tím zrychlili jejich cestu k vám.

Objednat internet HD

Sami pohlídáme, aby internet běžel, jak má

test rozbalovaci infoblock

K Internetu HD jsme přidali jedinečnou funkci O2 Virtuální technik. Kvalitu každé internetové přípojky hlídáme online. Díky tomu okamžitě odhalíme případný problém s připojením a v nejkratším možném čase ho napravíme.

Objednat internet HD

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies