Chytrá domácnost od O2

Propojte celou svou domácnost chytrými zařízeními od O2
a zjednodušte si život

Potřebujete si pustit televizi v jiné místnosti, než máte modem, nebo vám nedosáhne internet do všech koutů domova a nechcete všude tahat kabely? Pak jste zde správně, Internet od O2 nabízí spousty vychytávek, které vám usnadní život a třeba i zabezpečí domácnost.

Zařízení pro internet Zařízení pro O2 TV

Prémiové modemy a rychlý internet kdekoli

Internet na doma
Díky výkonnému prémiovému modemu získáte duální WiFi síť pro nerušené surfování, možnost přenášet data přes LAN porty rychlostí až 1000 Mb/s nebo si nastavit rodičovský zámek pro zařízení svých dětí. Přes USB porty připojíte společnou tiskárnu nebo externí disk.
Více o Internetu na doma

Bezdrátový internet
Nabízíme nejnovější LTE modem, který hravě vytvoří duální WiFi síť pro připojení až 32 zařízení. Je vybavený LAN portem pro přenos dat rychlostí až 1000 Mb/s a můžete jej napájet nejen ze sítě, ale i powerbankou (která není součástí balení) přes microUSB port a cestovat s ním kdekoli po Česku.
Více o Bezdrátovém internetu

Objednat modem pro Internet na doma Objednat modem pro Bezdrátový internet

Zařízení pro chytrou domácnost od O2

WiFi v celé domácnosti

WiFi opakovač vám rozšíří signál po celé domácnosti. Stačí ho jen zapojit do zásuvky a spojit s vaší WiFi sítí. Je malý, takže nebude skoro vidět, ale silný signál budete mít i tam, kde dříve nebyl. Surfovat budete moct i na půdě nebo v ložnici.

Objednat

Domov v bezpečí

Díky zabezpečení s kamerou se můžete z kanceláře i dovolené podívat, co se doma děje. Vše uvidíte ve svém chytrém telefonu. A když se spustí poplašný alarm, jste první, komu to systém hlásí. Zároveň můžete spustit nahrávání a na záznam se zpětně podívat.

Více informací

Jednoduchý rozvaděč internetu

Adaptér rozvádí internet a O2 TV pomocí klasické elektrické sítě. Díky němu nemusíte složitě natahovat kabely, když potřebujete mít router nebo set-top box k O2 TV i v jiném pokoji, než máte připojení k internetu.

Objednat

Set-top box k digitální O2 TV

Revoluční digitální televize O2 TV s multidimenzí je plná funkcí, které vám zpříjemní život. Zpětné zhlédnutí, sledování pořadů na telefonu, tabletu nebo počítači a spousty dalších vychytávek jsou samozřejmostí. Díky adaptéru, který rozvádí internet po celé domácnosti pomocí klasické elektrické sítě, můžete O2 TV sledovat bez složitého natahování kabelů i v jiném pokoji, než máte připojení k internetu.

Zobrazit zařízení Nabídka tarifů O2 TV

Objednat zařízení po telefonu

Nechte nám na sebe číslo, zavoláme vám

Zavoláme vám
Vám zavoláme
used:
online
used:
Zavoláme ihned

Sdílejte s ostatními

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies