Jak splácet

Až 55 dní bez úroků

Pokud všechny čerpané peníze vrátíte do data splatnosti, které najdete v pravidelném výpise, nezaplatíte za bezhotovostní platby žádné úroky.

Bezúročné období se nevztahuje na peníze čerpané v rámci splátkových programů a na výběry z bankomatů. Výši částky k úhradě i termín, do kdy je potřeba ji zaplatit, najdete ve svém pravidelném výpise.

Jak vrátit peníze na kartu

Peníze můžete vrátit několika způsoby:

  • inkasem z účtu
  • bankovním převodem
  • v hotovosti na pobočce Raiffeisenbank

Splácení po bezúročném období

Čerpané peníze si samozřejmě můžete nechat i déle, než trvá bezúroční období. V takovém případě je potřeba splácet 3,2 % z čerpané částky, minimálně 200 Kč měsíčně. Přesnou výši minimální splátky i celkovou čerpanou částku najdete vždy ve svém výpise. Přehled úroků a poplatků najdete v ceníku.

Splátky je vždy potřeba poslat včas tak, aby v den splatnosti už byly připsané na kartě. Kdykoliv můžete zaplatit vyšší částku, než je stanovená splátka, nebo vypůjčené peníze vrátit všechny.

Pro získání výhodnějšího úroku můžete využít některý z nabízených splátkových programů:

  • Peníze na účet - umožňuje převést si peníze z karty na bankovní účet bez rozložení do splátkového kalendáře. Peníze můžete použít, na co budete chtít. Převod je pro vás výhodnější než výběr peněz z bankomatu.
  • Nákup na splátky - rozložte si vybraný nákup do měsíčních splátek na 12 až 36 měsíců s nižší úrokovou sazbou. Výhodou také je, že "oddělením" platby na splátky nepřijdete na ostatních platbách na kartě o bezúročné období.
  • Hotovost na zavolanou - převeďte si hotovost z kreditní karty na účet v ČR a rozložte si platbu do splátek s výhodnější úrokovou sazbou, než je sazba na kreditní kartě.

Sdílejte s ostatními

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies