Chcete mít nový iPhone jako první?

Spustili jsme předobjednávky nových modelů iPhone 8, iPhone 8 Plus a Apple Watch!

Předobjednejte si nové modely: iPhone 8, iPhone 8 Plus, Apple Watch Series 3 a Nike +.

A jestli vás zajímá spíš iPhone X, nechte nám na sebe kontakt. Dáme vám vědět hned, jak si ho u nás budete moct objednat.

Novinky přicházejí, buďte u toho

iPhone X

Vrcholný model iPhone X poprvé s displejem přes celou čelní plochu telefonu. Používá kombinaci skla a kovu, díky které umožňuje i bezdrátové dobíjení. Poprvé přišel o typické středové tlačítko. Odemykání telefonu ale zařídí jedinečná nová technologie, kterou Apple nazval Face ID. Poradí si s rozpoznáním obličeje i v šeru.

iPhone X pohání zbrusu nový čip A11 Bionic. Má 6 jader - 4 úsporné a dvě pro vysoký výkon. Baterie tohoto modelu by měla vydržet o dvě hodiny déle, než ta u iPhonu 7. Fotoaparát iPhonu X má dva 12 Mpx senzory se světelností f/1.8 na širokoúhlém a f/2.4 na přiblíženém snímači. Je tak ještě lepší, než ten u iPhonu 8 Plus.

iPhone 8

Novinka se může pochlubit kombinací skla a kovu, díky které získal iPhone poprvé funkci bezdrátového nabíjení. iPhone 8 by měl mít nejkvalitnější pořizování videa mezi smartphony v rozlíšení 4K se 60 snímky za sekundu.

iPhone 8 pohání zbrusu nový čip A11 Bionic. Má 6 jader - 4 úsporné a dvě pro vysoký výkon. Vylepšení se dočkal i grafický čip. Nástupci loňského modelu zůstala stejná úhlopříčka 4,7" a stejně jako u předchozí generace je i tato novinka voděodolná.

iPhone 8 Plus

Tento model také pohání zbrusu nový čip A11 Bionic. Má 6 jader - 4 úsporné a dvě pro vysoký výkon. Vylepšení se dočkal i grafický čip. Displej má opět úhlopříčku 5,5" a stejně jako u předchozí generace je i tato novinka voděodolná.

Výsadou tohoto modelu je stejně jako u předchozí generace duální fotoaparát (2 x 12 Mpx se světelností f/1.8 a f/2.8). Stejně jako iPhone 8 se může i tento model pochlubit kombinací skla a kovu, která umožňuje funkci bezdrátového nabíjení.

Apple Watch Series 3

Chytré koučování. Vylepšená aplikace Srdeční tep. Tvoje oblíbené playlisty. Vestavěný výškoměr. Apple Watch Series 3. Počítají se všemi tvými aktivitami, motivují tě a udržují v kontaktu. Ještě líp než dřív.

Měřte si všechny své aktivity jako běhání, jízdu na kole a nově i vysoce intenzivní intervalový trénink. Sledujte, jak se přes den hýbete, sdílejte své výsledky s přáteli a nechte se od nich povzbuzovat. Zvládejte lépe každodenní stres a mějte ještě lepší přehled o své tepové frekvenci. Pouštějte si playlisty, které se samy synchronizují. Buďte v kontaktu s lidmi, na kterých vám záleží. Dostávejte informace, které vás zajímají.

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?

Nahlédněte
do světa Chytré sítě
Do světa plného inovativních řešení, která
vám přinesou nové možnosti a zážitky.
Chci vědět víc