Internet v zahraničí

Blokování připojení k internetu v zahraničí

(Internet v zahraničí - další informace o službě.)

Blokování automatického připojování k internetu v zahraničí zamezí možnému připojení vašeho telefonu k internetu bez vašeho vědomí. Po zablokování datových přenosů nebude fungovat internetový prohlížeč ani aplikace, které využívají připojení k internetu.

Jak to funguje

  • Zablokování připojení zasláním SMS ve tvaru BPR na 999111
  • Odblokování připojení zasláním SMS ve tvaru DBPR na 999111

Odeslání aktivační a deaktivační SMS v ČR je zdarma, v zahraničí je cena SMS účtována podle roamingového ceníku.

PPokud se chystáte vycestovat do zahraničí a chcete zabránit automatickému připojování vašeho telefonu k internetu, doporučujeme odeslat aktivační SMS před odjezdem zdarma z ČR. Služba blokuje připojení k internetu v zahraničí ve všech zónách - EU, Zbytek Evropy (Top Svět) a Ostatní.

Funkce Blokování automatického připojování k internetu se vztahuje i na roamingové datové balíčky. Pokud si k datovému balíčku aktivujete také funkci Blokování automatického připojení, datový přenos se přeruší v momentě, kdy balíček vyčerpáte. Nemůže se tedy stát, že spotřebujete více dat, než je objem balíčku.

V případě problémů s odblokováním datového připojení doporučujeme mobilní telefon nejprve vypnout a znovu zapnout.

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc