Všeobecné informace o změnách od 15. 6. 2017

Koho se změny týkají

Od 15. 6. platí pro zákazníky s roamingovým tarifem Svět Basic nové ceny volání v rámci Evropské unie. Nová pravidla roamingových hovorů se týkají všech zemí Evropské unie + Islandu, Norska a Lichtenštejnska, tedy Evropského hospodářského prostoru (EHP).

Pokud si nejste jistí, jestli máte roamingový tarif Svět Basic, nebo tarif Volání bez hranic, kterého se tyto změny netýkají, vytočte roamingovou linku *30. Ať máte jistotu.

Nové účtování se projeví ve chvíli, kdy budete v Evropské unii mimo Českou republiku volat na české číslo, na číslo jiného státu z EU nebo někdo zavolá do zahraničí vám.

Pokud budete v České republice a zavoláte kamkoliv do Evropské unie, nejedná se o roaming, ale o mezinárodní volání. Nová pravidla se proto těchto hovorů netýkají.

Jak je to s cenami

Příchozí hovory budou s roamingovým tarifem Svět Basic v EU vždy zdarma. Odchozí volání se bude účtovat podle vašeho tarifu jako hovor do ostatních sítí.

Internet v EU

Od 15. 6. se mění i pravidla pro čerpání internetu v zahraničí. Pokud máte v rámci svého tarifu objem dat pro ČR, můžete ho čerpat i v zemích Evropské unie. Stejně jako doma. Tyto změny se týkají všech zákazníků bez ohledu na jejich roamingový tarif.

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies