Podrobné informace o O2 Spolu

Základní informace

Součástí nabídky O2 Spolu jsou tři neomezené tarify O2 Spolu se 3 GB dat a O2 TV M. Celková cena je 1999 Kč měsíčně.

Podmínkou nabídky O2 Spolu jsou aspoň tři neomezené tarify O2 Spolu s 3 GB dat a O2 TV. Nabídku O2 Spolu tedy není možné využít, pokud máte např. jen dva tarify. Není ji ani možné využít bez O2 TV.

Závazek a podmínky

Je potřeba, aby všechny tarify a O2 TV, které jsou součástí O2 Spolu, byly vedené na jednoho zákazníka.

Nabídky můžou využít jak noví, tak i stávající zákazníci. O2 Spolu se uzavírá se závazkem 24 měsíců. Závazek platí pro všechna čísla, která jsou součástí O2 Spolu. Pokud už tarif u O2 máte, původní závazek, který na tomto čísle byl, se převodem do O2 Spolu ruší a platí na závazek z O2 Spolu.

Telefonní čísla v rámci O2 Spolu můžete měnit i v průběhu závazku. Vždy je ale potřeba dodržet podmínku, že aspoň tři čísla musí mít některý z tarifů O2 Spolu. Nejprve je tedy potřeba přivést nového člena, kterého chcete v rámci O2 Spolu mít, a pak můžete původní číslo převést na jiný tarif mimo O2 Spolu.

Pokud v průběhu trvání závazku změníte tarify tak, že nebude dodržena podmínka aspoň tří neomezených tarifů O2 Spolu a O2 TV M, zruší se celá nabídka O2 Spolu. To znamená, že ostatní čísla automaticky přejdou z tarifu O2 Spolu 1,5 GB na tarif FREE 1,5 GB, z tarifu O2 Spolu 3 GB na tarif FREE 1,5 GB, z tarifu O2 Spolu 6 GB na tarif FREE 6 GB a z tarifu O2 Spolu 10 GB na tarif FREE 10 GB za standardní cenu. Za standardní cenu pak bude i O2 TV.

Pokud spotřebujete data z kteréhokoliv tarifu O2 Spolu, můžete si přikoupit další 2 GB za 249 Kč. Přikoupená data, která nevyčerpáte, se vám převedou do dalšího měsíce.

O2 TV

Pokud ještě O2 TV nemáte a pořizujete si ji nově v rámci O2 Spolu, je potřeba si k ní koupit i set-top-box. Ten stojí 1999 Kč a cenu je možné rozdělit do 24 měsíčních splátek. Celková cena za O2 Spolu i se splátkou set-top-boxu pak bude 2082 Kč.

Podnikatelé

Nabídky O2 Spolu můžou využít i podnikatelé. Nabídku ale není možné kombinovat s nabídkou O2 PROfi nebo Rámcovou dohodou. Upozorňujeme, že součástí nabídky O2 Spolu je klasická O2 TV, která je určená pro soukromé použití. Nejde tedy o O2 TV Business, kterou je možné použít pro veřejnou projekci.

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc