Vylepšili jsme O2 TV. Podívejte se jak

Ta nejlepší sportovní utkání na vás čekají v O2 TV

fotbal_O2Sport_image

O2 Sport. Zbrusu nový zážitek

Jedině v O2 TV získáte nový kanál O2 Sport. A jedině na O2 Sport máte ten nejlepší týdenní zápas z české Synot Ligy nebo kompletní Ligu mistrů. Sami si vyberete zápas i pohled kamery. Na dalších sportovních kanálech můžete sledovat celou řadu špičkových utkání.
 
ctyri_zarizeni_image

Jedna služba, čtyři televize

Všechny televizní kanály máte díky mobilní aplikaci nově k dispozici až na 4 zařízeních. Je tedy jedno, jestli napínavý zápas sledujete v televizi nebo si ho vezmete s sebou v mobilu, tabletu nebo notebooku.
ctyri_zarizeni_image
vyssi_za_nizsi_image

Více kanálů na dva měsíce jako bonus

Jako dárek od nás získáváte na první dva měsíce ještě více zábavy díky vyššímu tarifu. Užijete si tak větší porci filmů, seriálů i sportovních přenosů, a to včetně kanálu HBO. Buďte bez obav, po dvou měsících vám tarif automaticky vrátíme zpět.
dobre_zustava_image

Buďte pánem svého vysílání

Výhody O2 TV, jako je sledování vysílání až 30 hodin zpětně a nahrávání, jsou samozřejmostí. Stačí pár kliknutí na webu nebo v aplikaci v telefonu a máte vše nastaveno. Tohle jiné televize neumějí.
dobre_zustava_image
img_2

Ovládněte sport v multidimenzi!

Ta nejlepší sportovní utkání a nervy drásající souboje máte na jednom místě. Novou televizní stanici O2 Sport a najdete ve všech nových tarifech O2 TV.

Díky MD (MULTIDIMENZI) si můžete vybrat, na který z právě hraných zápasů se budete dívat a záběr které kamery je pro vás ten pravý. Vysíláme nejen špičková fotbalová utkání, ale i tenisové ATP, bojové sporty, basketbal a ten nejlepší motorsport.

Zjistit více

Pomohla vám tato stránka?

Nahlédněte
do světa Chytré sítě
Do světa plného inovativních řešení, která
vám přinesou nové možnosti a zážitky.
Chci vědět víc