Horory,
na které se nedívejte o Halloweenu

Mysleli jste si, že tento Halloween přečkáte v bezpečí? Tak to jste byli na omylu. Připravili jsme si pro vás hororový víkend v O2 TV, který vás nenechá v klidu. Že si troufáte na víc? Máme pro vás Halloweenskou výzvu. Pokud ji přijmete, můžete získat iPad Air a mobilní O2 TV na rok zdarma.

Troufáte si na #O2Halloween?

Halloween patří těm, kdo se nebojí půlnočních výzev! Jde o hodně. Apple iPad Air 2 s mobilní O2 TV. Troufáte si na #O2Halloween? Tak palec nahoru a čekejte pokyny! Více na: od.o2.cz/prijmi-vyzvu

Posted by O2 CZ on Friday, 30 October 2015

Neutečeš

neuteces

Jay jednoho dne pozná sympatického kluka. Věří, že z krátkého románku na zadní sedačce auta bude něco víc. To se jí sice splní, ovšem trochu jinak, než by čekala. Její vyvolený ji uprostřed noci vyhodí svázanou z auta. Od této chvíle budou Jay na každém kroku pronásledovat útoky přízraků. Kletby se zbaví jedině tak, že ji předá někomu dalšímu. Že by další vzplanutí lásky s náhodným cizincem?

Půjčit za 55 Kč

Gothika

gothika

Uznávaná psycholožka Dr. Miranda Grey je racionální člověk a na nadpřirozeno v žádném případě nevěří. Její pohled se ale změní po ošklivé autonehodě. Miranda zjišťuje, že její manžel byl zavražděn a všechny stopy vedou k ní. Ona si však z celé noci pamatuje pouze podivnou tajemnou dívku. Ocitá se mezi psychicky narušenými pacientkami, které sama léčila. Doktorka se zoufale snaží dokázat svou nevinu, ale její slova už nejsou brána vážně.

Půjčit za 45 Kč

gothika

Motel smrti

motelsmrti

Amy a David Foxovi se vydávají na cestu ke svým rodičům, aby jim oznámili, že se budou rozvádět. Po cestě se jim však porouchá auto a oni jsou nuceni dojít pěšky k motelu a tam přečkat do rána. Když se ubytují, David si přehraje videokazetu, která se v pokoji nachází. Vyděšeně zjišťuje, že děj se odehrává ve stejném pokoji. Amy a David se stávají obětmi majitele motelu a jejich jediným cílem je dostat se z bludiště plného pokojů, chodeb a podzemních tunelů.

Půjčit za 45 Kč

Zombieland

zombieland

Apokalypsa je tady. Columbus a Tallahassee se snaží neohrožene uchránit jeden druhého před krvežíznivými zombíky. Tallahassee je motivován touhou získat poslední čokoládovou tyčinku na světe, ale když spojí své síly s Wichitou a Little Rock, budou muset táhnout za jeden provaz a spolehnout se jeden na druhého. Zombieland je horor, u kterého se budete třást smíchy.

Půjčit za 45 Kč

zombieland

Ghoul

ghoul

Natáčet dokument o kanibalismu se nevyplácí. Své o tom ví i trojice filmařů, kteří se s tímto cílem vydávají na Ukrajinu. Jejich pátrání po stopách kanibala Andreje Čikatila, se však zvrhne v boj o život. Tým filmařů společně s tlumočnicí, průvodcem a senzibilkou se stávají vězni v jednom opuštěném stavení uprostřed ukrajinských lesů. Nikdo netuší, kdo je chytil do pasti a nikdo neví, zda se dožijí dalšího rána.

Půjčit za 45 Kč

Vlkodlak

slimak

Lawrence Talbot se po smrti matky rozhodl odejít z domova a začít nový život. Náhle ho však požádá snoubenka jeho bratra, aby jí pomohl s pátráním po jejím nezvěstném příteli. Lawrence se vrací domů, kde se dozvídá legendu o krvelačném monstru s nadlidskou silou, které se toulá po okolí. Protože Lawrence ke snoubence svého bratra cítí něco víc, rozhodne se monstrum vyhledat a zabít. A tak se vydává splnit svůj úkol.

Půjčit za 45 Kč

slimak

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies