Lenovo Yoga Tablet 2 10 Windows

- Toto zařízení již nemáme v nabídce

Unikátní tablet s odnímatelnou klávesnicí a konstrukcí na čtyři různé způsoby použití pro práci i zábavu se vám plně přizpůsobí

  • Čtyři způsoby použití tabletu
  • Bluetooth klávesnice v ceně
  • Windows 8.1 a Office 365
  • Impozantní výdrž baterie
  • Ohromující zvuk

Unikátní tablet s odnímatelnou klávesnicí a konstrukcí na čtyři různé způsoby použití pro práci i zábavu se vám plně přizpůsobí

  • Čtyři způsoby použití tabletu
  • Bluetooth klávesnice v ceně
  • Windows 8.1 a Office 365
  • Impozantní výdrž baterie
  • Ohromující zvuk

Toto zařízení již nemáme v nabídce

Zobrazit podrobné technické parametry

Klíčové vlastnosti

poves

Čtyři způsoby použití tabletu

Yoga Tablet 2 se systémem Windows je charakteristický inovativním designem s typickou komorou pro baterii. Tím došlo k posunu těžiště, což přispívá k mnohem lepšímu držení tabletu. Stojan na zadní straně zařízení umožňuje používat tablet několika způsoby: Podrž, Postav, Polož a Pověs. To znamená, že máte k dispozici čtyři různé způsoby použití tabletu pro práci i zábavu.
windows

Windows 8.1 a Office 365

Využívejte důvěrně známý operační systém Windows 8.1 pro práci i zábavu a zvyšte svou produktivitu s předplacenými službami Microsoft Office 365. Okamžité probuzení, rychlé otevírání souborů a fotografií i plynulé přecházení mezi aplikacemi bez jakéhokoli zpoždění zajišťuje velmi výkonný čtyřjádrový procesor Intel® Atom™ Z3745 .
windows
zvuk

Ohromující zvuk

Yoga Tablet 2 se systémem Windows přináší novou dimenzi poslechu hudby na tabletu. Přední stereofonní reproduktory s velkými komorami využívající technologii zpracování zvuku Wolfson® Master HiFi™ a prostorový zvuk Dolby® nabízí dokonalý poslechový zážitek.
klavesnice

Bezdrátová klávesnice součástí balení

Bluetooth klávesnice Accutype slouží jako kryt zařízení a zároveň dokáže přeměnit váš Yoga Tablet 2 se systémem Windows v produktivní zařízení, které zvládne i běžné úlohy notebooku.
klavesnice
vydrz

Impozantní výdrž baterie

Bezkonkurenční baterie tabletu Yoga Tablet 2 se systémem Windows se pyšní výdrží až 15 hodin (závisí na mnoha faktorech), takže váš tablet zvládne na jediné nabití celodenní zátěž a ještě mu zbude dost energie na noční zábavu. Jedinečná komora ve tvaru válce poskytuje více místa pro uložení baterie – což znamená větší výdrž na jedno nabití.

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče a o nic se nestarejte

Pořídit si nový telefon je radost, ale kdo stojí o starosti s přenesením kontaktů a nastavením všeho potřebného? Nechte to radši na nás.

Nový telefon vám zprovozníme, abyste mohli ihned používat internet a e-mail. Zároveň získáte přístup do obchodu s aplikacemi, kde vám ukážeme, jak si stáhnout ty, které vám usnadní život.

Přeneseme kontakty ze starého telefonu do nového a odborně nalepíme ochranné sklo na displej, na které vám dáme 20% slevu, stejně jako na pouzdropaměťovou kartu.

Cena služby O2 Péče je 299 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc