Lenovo Yoga Tablet 2 10 Windows

- Toto zařízení již nemáme v nabídce

Unikátní tablet s odnímatelnou klávesnicí a konstrukcí na čtyři různé způsoby použití pro práci i zábavu se vám plně přizpůsobí

  • Čtyři způsoby použití tabletu
  • Bluetooth klávesnice v ceně
  • Windows 8.1 a Office 365
  • Impozantní výdrž baterie
  • Ohromující zvuk

Toto zařízení již nemáme v nabídce

Zobrazit podrobné technické parametry

Klíčové vlastnosti

poves

Čtyři způsoby použití tabletu

Yoga Tablet 2 se systémem Windows je charakteristický inovativním designem s typickou komorou pro baterii. Tím došlo k posunu těžiště, což přispívá k mnohem lepšímu držení tabletu. Stojan na zadní straně zařízení umožňuje používat tablet několika způsoby: Podrž, Postav, Polož a Pověs. To znamená, že máte k dispozici čtyři různé způsoby použití tabletu pro práci i zábavu.
windows

Windows 8.1 a Office 365

Využívejte důvěrně známý operační systém Windows 8.1 pro práci i zábavu a zvyšte svou produktivitu s předplacenými službami Microsoft Office 365. Okamžité probuzení, rychlé otevírání souborů a fotografií i plynulé přecházení mezi aplikacemi bez jakéhokoli zpoždění zajišťuje velmi výkonný čtyřjádrový procesor Intel® Atom™ Z3745 .
windows
zvuk

Ohromující zvuk

Yoga Tablet 2 se systémem Windows přináší novou dimenzi poslechu hudby na tabletu. Přední stereofonní reproduktory s velkými komorami využívající technologii zpracování zvuku Wolfson® Master HiFi™ a prostorový zvuk Dolby® nabízí dokonalý poslechový zážitek.
klavesnice

Bezdrátová klávesnice součástí balení

Bluetooth klávesnice Accutype slouží jako kryt zařízení a zároveň dokáže přeměnit váš Yoga Tablet 2 se systémem Windows v produktivní zařízení, které zvládne i běžné úlohy notebooku.
klavesnice
vydrz

Impozantní výdrž baterie

Bezkonkurenční baterie tabletu Yoga Tablet 2 se systémem Windows se pyšní výdrží až 15 hodin (závisí na mnoha faktorech), takže váš tablet zvládne na jediné nabití celodenní zátěž a ještě mu zbude dost energie na noční zábavu. Jedinečná komora ve tvaru válce poskytuje více místa pro uložení baterie – což znamená větší výdrž na jedno nabití.

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče a o nic se nestarejte

Pořídit si nový telefon je radost, ale kdo stojí o starosti s přenesením kontaktů a nastavením všeho potřebného? Nechte to radši na nás.

Nový telefon vám zprovozníme, abyste mohli ihned používat internet a e-mail. Zároveň získáte přístup do obchodu s aplikacemi, kde vám ukážeme, jak si stáhnout ty, které vám usnadní život.

Přeneseme kontakty ze starého telefonu do nového a odborně nalepíme ochranné sklo na displej, na které vám dáme 20% slevu, stejně jako na pouzdropaměťovou kartu.

Cena služby O2 Péče je 299 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?

Nahlédněte
do světa Chytré sítě
Do světa plného inovativních řešení, která
vám přinesou nové možnosti a zážitky.
Chci vědět víc