Samsung GALAXY Tab A 9.7 LTE

- Toto zařízení již nemáme v nabídce
Optimální zážitek ze sledování, 5 Mpx kamera s automatickým ostřením, kapacita vnitřní paměti 16 GB, podpora nejrychlejšího mobilního internetu LTE
Optimální zážitek ze sledování, 5 Mpx kamera s automatickým ostřením, kapacita vnitřní paměti 16 GB, podpora nejrychlejšího mobilního internetu LTE

Toto zařízení již nemáme v nabídce

Zobrazit podrobné technické parametry

Klíčové vlastnosti

Diametr

Optimální zážitek ze sledování

Samsung GALAXY Tab A 9.7 povznáší využívání tabletu na dosud nepoznanou úroveň. Obrazovka s poměrem stran 4:3 je ideální pro procházení webu i čtení knih, časopisů a novin.
Diametr
vykon

Vysoký výkon

O úžasný výkon se stará čtyřjádrový procesor 1,2 GHz, 2 GB paměti RAM a operační systém Android Lollipop. Zjednodušené uživatelské rozhraní je šité na míru novému poměru stran obrazovky. Vychutnejte si bezproblémový přístup k obrovskému množství multimediálního obsahu včetně filmů, hudby a zábavy na internetu – to vše je dostupné bleskovou rychlostí.
foto

Nepřetržité snímání

Díky funkci nepřetržitého snímání je možné vyfotit více po sobě jdoucích obrázků pouhým podržením spouště. Všechny ovládací prvky fotoaparátu a přehrávání videa najdete na jediné, jednoduché, snadno použitelné obrazovce.
foto
děti

Zábava pro děti

Dětský režim tabletu Galaxy Tab A nabízí mnoho aplikací, které byly navrženy nejen pro vzdělávání, ale i pro zábavu. Nechybí řada aplikací zaměřených na rozvoj talentu a zájmů.

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče a o nic se nestarejte

Pořídit si nový telefon je radost, ale kdo stojí o starosti s přenesením kontaktů a nastavením všeho potřebného? Nechte to radši na nás.

Nový telefon vám zprovozníme, abyste mohli ihned používat internet a e-mail. Zároveň získáte přístup do obchodu s aplikacemi, kde vám ukážeme, jak si stáhnout ty, které vám usnadní život.

Přeneseme kontakty ze starého telefonu do nového a odborně nalepíme ochranné sklo na displej, na které vám dáme 20% slevu, stejně jako na pouzdropaměťovou kartu.

Cena služby O2 Péče je 299 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc