Samsung GALAXY Tab S 8.4 LTE

- Toto zařízení již nemáme v nabídce
Luxusní 8-palcový tablet, který disponuje špičkový obrazem i praktickými rozměry pro nošení s sebou
Luxusní 8-palcový tablet, který disponuje špičkový obrazem i praktickými rozměry pro nošení s sebou

Toto zařízení již nemáme v nabídce

Zobrazit podrobné technické parametry

Klíčové vlastnosti

Otisk

Snímač otisků prstů - bezpečnost na dotek

Pouhé přejetí prstem po displeji zamkne či odemkne tablet, nahradí pracné zadávání ID a hesla, zajistí přihlášení v režimu více uživatelů a skrytí soukromého obsahu.
Otisk
Displej

Obraz jako břitva na adaptivním displeji

Funkce Adaptivní displej ve spolupráci s několika aplikacemi automaticky upravuje škálu barev, ostrost a kontrast podle způsobu používání. Obraz tedy bude vždy ostrý, jasný a dokonale čitelný.
Vzdálený počítač

Vzdálený počítač vždy po ruce

Počítač doma nebo v práci můžete synchronizovat s GALAXY Tab S a ovládat ho z libovolného místa. Kdekoli pak budete upravovat, ukládat nebo přetahovat dokumenty v počítači.
Vzdálený počítač
Knox

KNOX - inovativní řešení zabezpečení

GALAXY Tab S vybavený systémem KNOX od Samsungu splňuje požadavky nejpřísnějších standardů zabezpečení. Vaše aplikace a data jsou tak v bezpečí.
WebEx

WebEx pro perfektní videokonverence

Služba WebEx zajistí videokonference až mezi 8 lidmi na různých místech. Umožňuje přímou konverzaci s jednotlivými účastníky a současné sdílení dokumentů. Bezplatně na půl roku.
WebEx

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče a o nic se nestarejte

Pořídit si nový telefon je radost, ale kdo stojí o starosti s přenesením kontaktů a nastavením všeho potřebného? Nechte to radši na nás.

Nový telefon vám zprovozníme, abyste mohli ihned používat internet a e-mail. Zároveň získáte přístup do obchodu s aplikacemi, kde vám ukážeme, jak si stáhnout ty, které vám usnadní život.

Přeneseme kontakty ze starého telefonu do nového a odborně nalepíme ochranné sklo na displej, na které vám dáme 20% slevu, stejně jako na pouzdropaměťovou kartu.

Cena služby O2 Péče je 299 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc