Samsung Galaxy Watch 46mm

Novinka

S chytrými Galaxy Watch získáte výhody inteligentního doplňku s přirozeným stylem klasických hodinek

  • Nadčasový design
  • Výdrž baterie až 7 dní
  • Vhodné pro plavání (IP68, 5 ATM)
  • Volitelné ciferníky
  • Podpora aplikací

S chytrými Galaxy Watch získáte výhody inteligentního doplňku s přirozeným stylem klasických hodinek

  • Nadčasový design
  • Výdrž baterie až 7 dní
  • Vhodné pro plavání (IP68, 5 ATM)
  • Volitelné ciferníky
  • Podpora aplikací
Není skladem v eshopu
8 499 Kč
7 024 Kč bez DPH

Neustálý přehled

Galaxy Watch využívá technologii Super AMOLED k tomu, aby pracovaly v režimu Always On. Takže vám přesný čas ukazují ve dne i v noci bez nutnosti otáčet lunetou nebo stisknout tlačítko.

1

Celodenní asistent

Hned po probuzení budete vědět, co vás čeká. Galaxy Watch totiž poznají, že jste se vzbudili, a zobrazí vám praktický ranní přehled s předpovědí počasí, naplánovanými schůzkami a dalšími informacemi. Než půjdete spát, Galaxy Watch vám poskytnou důležitá data z uplynulého dne. Zobrazí vám spánkové návyky, zbývající upomínky a přehled informací o vašem zdraví.

3

Ukážou vám správný směr

Galaxy Watch se zabudovaným GPS modelem přesně poznají, kde se zrovna nacházíte – a kam míříte. Hodinky dokonce myslí i na dobrodružnější cesty, jsou vybavené výškoměrem a barometrem.

4

Bohatá nabídka aplikací

Galaxy Watch vám umožní využívat oblíbené aplikace úplně novým způsobem. A současně objevíte takové, o kterých jste dosud ani neměli tušení. Stačí se podívat do nabídky podporovaných aplikací, která navíc roste každým dnem.

5

Do jakýchkoliv podmínek

Galaxy Watch můžete nosit bez obav i v dešti nebo v prašném prostředí. Ve vodě odolají tlaku 5 ATM a splňují dokonce vojenské standardy odolnosti, takže můžete trénovat v jakýchkoliv podmínkách. Celkem rozpoznají přes 39 cviků a pohybů, takže budou vaše výkony sledovat i při náročné a rozmanité zátěži.

6

Předveďte svůj styl

Galaxy Watch snadno sladíte se svým outfitem. Nebo si přizpůsobíte jejich vzhled podle nálady. Jednoduše si zvolte právě takový řemínek, který se vám líbí nejvíce. Součástí balení je odlehčený silikonový pásek, Galaxy Watch jsou navíc kompatibilní s 20mm (pro 42mm modely) a 22mm (pro 46mm modely) řemínky.

2

Ještě jednodušší nabíjení

Dobít baterii Galaxy Watch je naprosto snadné. Prostě hodinky položte na bezdrátovou nabíječku a nabíjení se zahájí automaticky.

7

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče za 1 Kč a nový telefon zprovozníme za vás

Telefon vám nastavíme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej.

Cena služby O2 Péče je 1 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies