Smlouva k O2 službám a jak se v ní vyznat

Smlouvu spolu uzavíráme, když si u nás zařídíte službu. Originál smlouvy je vždy k dispozici v Moje O2, v tištěné podobě už smlouvu neposíláme. Abyste si mohli smlouvu zkontrolovat, odkaz na ni vám pošleme hned v e-mailu se shrnutím objednávky.

Hlavička

V hlavičce smlouvy najdete informace o tom, jestli spolu smlouvu terpve uzavíráme (nadpis Smlouva), nebo upravujeme nějakou stávající smlouvu (Změna smlouvy).

Najdete tu taky informace, jaké typy produktů si zřizujete. Podle typu služeb se pak mění i právní ustanovení na konci dokumentu, která se k daným službám vážou.

Hlavička dál obsahuje ještě číslo smlouvy, popř. další čísla služeb, pokud mají vlastní označení smluvního vztahu.

hlavicka

Přehled služeb

Každá zřizovaná služba má na smlouvě svůj vlastní box. V něm najdete název služby a krátký popisek. Pak jsou tam také informace, jestli si službu teprve zřizujete, nebo ji upravujeme (např. při navýšení tarifu apod.)

U služby najdete informaci, jestli na ní máte aktivní závazek. A samozřejmě její cenu a případně slevy.

Pokud se ke službě vážou nějaké zvláštní podmínky používání, zmíníme je ve větě na konci boxu. Například u O2 TV najdete informaci o tom, že televizi je možné používat jen pro osobní potřeby.

prehled 1prehled 2prehled 3

V samostatném boxu najdete i doplňkové služby k jednotlivým našim produktům. Poznáte je podle symbolu "+" před boxem. Na smlově většinou zobrazujeme doplňkové služby s pravidelnými měsíčními poplatky. Pro jednorázové služby novou smlouvu nevytváříme.

doplnkove

Samostatný box bude mít na smlouvě i SIM karta. A to v případě, že ji měníte. Číslo nové SIM najdete pod číslem služby.

Shrnutí plateb

Pod boxy s objednanými produkty najdete shrnutí plateb za ně. Rozděleny jsou na pravidelné, jednorázové a ty, které zaplatíte při převzetí služby.

shrnuti 1shrnuti 2

Právní ustanovení v závěru smlouvy

Na konci smlouvy najdete všechna práva a povinnosti, které se k dané smlouvě vážou.

Pro případ, že byste chtěli od smlouvy v budoucnu odstoupit, najdete na konci právních ustanovení vzor takového odstoupení

pravni ustanoveni

Podpis smlouvy

Podle toho, kde spolu objednávku vytvoříme, se liší i způsob podepisování smlouvy.

  • v O2 Prodejně a při osobním setkání - smlouvu podepíšeme biometricky a uložíme
  • Call centra, e-shop apod. - podpisová pole se v objednávce zachovají, ale objeví se v nich, kdo objednávku za obě strany udělal, jakým způsobem a kdy. 

podpis

Související dokumenty

Smlouva není jediný způsob, kterým zakládáme společný smluvní vztah. Dalšími dokumenty jsou Všeobecné obchodní podmínky a Ceník. Tyto dva dokumenty spolu se smlouvou popisují pravidla, která budou obě strany dodržovat a jak jejich případné porušení řešit.

Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies