Platnost kreditu a předplacené karty

Minimální částka, kterou si sami můžete dobít, je 200 Kč. My vám ve formě různých akcí a bonusů můžeme dobít i nižší částku. Platnost tohoto kreditu závisí na poslední dobité částce.

 
Dobitá částka Doba platnosti kreditu
0 - 99 Kč 45 dní
100 - 499 Kč 6 měsíců
500 Kč a víc 12 měsíců

Platnost předplacené karty samotné je 12 měsíců od posledního dobití. Když během této doby aspoň jednou kartu nedobijete, dojde k jejímu zablokování a telefonní číslo může být znovu použito na jiné kartě.

Platnost předplacené karty se prodlužuje jen dobitím, placený hovor nebo SMS na prodloužení platnosti nemají vliv. O blížícím se konci platnosti karty a nutnosti dobít si kredit vám ale samozřejmě dáme předem vědět SMS zprávou.

Vyčerpání kreditu

Platba za služby (stržení kreditu) probíhá hned po jejich využití, jen u SMS/MMS může dojít k zaplacení s max. 10minutovým zpožděním.

Informaci o aktuální výši kreditu dostanete po zavolání na číslo *104*#.

Když vyčerpáte kredit na 50 Kč a méně, pošleme vám SMS zprávu, abyste věděli, že brzy bude potřeba kredit dobít.

Při úplném vyčerpání kreditu dojde k omezení aktivního využívání služeb na vaší kartě. Nebude tak možné volat, a to ani na bezplatná čísla začínající 800 apod., nebude možné posílat SMS, MMS ani využívat internet. Dál ale samozřejmě můžete volat tísňové linky, na zákaznickou linku *11, přijímat příchozí hovory, SMS i MMS. O tomto omezení služeb vám dáme vědět SMS zprávou.

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc