Platnost kreditu a předplacené karty

Platnost kreditu závisí na poslední dobité částce.

 
Dobitá částka Doba platnosti kreditu
0 - 99 Kč 45 dní
100 - 499 Kč 6 měsíců
500 Kč a víc 12 měsíců

Platnost předplacené karty samotné je 12 měsíců od posledního dobití. Když během této doby aspoň jednou kartu nedobijete, dojde k jejímu zablokování a telefonní číslo může být znovu použito na jiné kartě.

Platnost karty se prodlužuje jen dobitím, placený hovor nebo SMS na prodloužení platnosti nemají vliv. O blížícím se konci platnosti karty a nutnosti dobít si kredit vám ale samozřejmě dáme předem vědět SMS zprávou.

Vyčerpání kreditu

Platba za služby (stržení kreditu) probíhá hned po jejich využití, jen u SMS/MMS může dojít k zaplacení s max. 10minutovým zpožděním.

Informaci o aktuální výši kreditu dostanete po zavolání na číslo *104*#.

Když vyčerpáte kredit na 50 Kč a méně, pošleme vám SMS zprávu, abyste věděli, že brzy bude potřeba kredit dobít.

Při úplném vyčerpání kreditu dojde k omezení aktivního využívání služeb na vaší kartě. Nebude tak možné volat, a to ani na bezplatná čísla začínající 800 apod., nebude možné posílat SMS, MMS ani využívat internet. Dál ale samozřejmě můžete volat tísňové linky, na zákaznickou linku *11, přijímat příchozí hovory, SMS i MMS. O tomto omezení služeb vám dáme vědět SMS zprávou.

Pomohla vám tato stránka?

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací o soukromí zde.
Nahlédněte
do světa Chytré sítě
Do světa plného inovativních řešení, která
vám přinesou nové možnosti a zážitky.
Chci vědět víc