Ostatní tarify pro předplacené karty

Tarif NA!DLOUHO

Přehled cen karty NA!DLOUHO
Volání do O2 5,90 Kč/hovor
Volání do ostatních sítí 5,90 Kč/min
Volání do okolních států a vybraných zemí 5,90 Kč/min
SMS 1,90 Kč
MMS 5,90 Kč
  • Okolní státy: Slovensko, Rakousko, Německo, Polsko
  • Vybrané země: Vietnam, Ukrajina, Rusko, Rumunsko, Bulharsko

Tarif NA!VÝBĚR

Přehled cen karty NA!VÝBĚR
Volání do všech sítí 4,90 Kč
Hlasová schránka 3 Kč
SMS 1,90 Kč
MMS 5,90 Kč

Výhody za dobití

S tarifem NA!VÝBĚR si za dobití můžete vybrat některou z následujících výhod.

  • Balíček 100 MB na 30 dnů po dobití 300 Kč
  • Volání do O2 a na pevné linky ZDARMA. Aktivujte si tuto výhodu před samotným dobitím v Moje O2, na zákaznické lince *11 nebo pomocí SMS zprávy odeslané na číslo 999 111. Zpráva musí být ve tvaru: VYHODA O2VOLANI. Výhoda začne platit automaticky po dobití aspoň 300 Kč a platí následujících 30 dní.

Jak tarif aktivovat

Pokud už předplacenou kartu od O2 máte, tarif si snadno aktivujete zasláním SMS ve tvaru TARIF NAVYBER na číslo 999 111.

Podmínky

V jeden okamžik je možné mít nastavenou jen jednu z těchto výhod. Nastavením jiné výhody se výběr té předešlé zruší. Znamená to, že za následující dobití už dostanete poslední vybranou výhodu. Nepřeruší se ale 30 dní čerpání výhody, kterou jste za dobití už získali.

Když si například vyberete výhodu Volání do O2 o víkendu zdarma a dobijete si 200 Kč, začnete hned tuto výhodu čerpat. Pokud si třeba hned následující den nastavíte výhodu Balíček 100 SMS zdarma, dostanete při dalším dobití tyto SMS, přesto ale můžete dál čerpat svých 30 dní volání do O2 o víkendu zdarma.

Pokud si během trvání 30 dní výhody za poslední dobití dobijete znovu, trvání výhody se tím neprodlouží, ale začne platit nových 30 dní.

Pokud si nastavení výhody nezměníte, dostanete za každé dobití vždy poslední nastavenou výhodu. Tedy např. vždy Volání a SMS do O2 o víkendu zdarma.

Dobu platnosti aktuální čerpané výhody nebo volných jednotek zjistíte vytočením kódu *106*#.

Podrobné informace o předplacených tarifech

Kompletní informace o všech předplacených tarifech, které aktuálně nabízíme, najdete v našem ceníku. Stáhnout si jej můžete ve formátu pdf.

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc