Podmínky získání kreditu 100 Kč k prvnímu dobití Předpladenky

Nabídka platí pro SIM karty PředplaDENka zakoupené a aktivované od 1. 3. 2017 do 31.12.2017 v prodejnách obchodních partnerů, ve značkových prodejnách O2 a v O2 e-shopu, u nichž dojde nejpozději do 31. 1. 2018 k prvnímu dobití.

Akce se nevztahuje na SIM karty zakoupené na www.simzdarma.cz.

Způsob získání odměny

Zákazník po prvním dobití karty Předpladenka obdrží SMS s kódem, který v době jeho platnosti vloží na stránkách www.odmenazadobiti.cz a potvrdí odměnu 100 Kč kreditu navíc k prvnímu dobití. Poté mu bude do 48 hodin připsáno 100 Kč kreditu. Platnost kódu je 10 dní od jeho doručení.

Připsaný kredit 100 Kč je bonusový. To znamená, že ho nejde použít na platební transakce a informační služby. Platnost bonusového kreditu je 6 měsíců.

Při prvním dobití nemá zákazník možnost volby odměny, získává vždy odměnu 100 Kč kreditu navíc k prvnímu dobití. Při dalším dobití již zákazník může vybírat z ostatních odměn dle podmínek uvedených na www.odmenazadobiti.cz.

Současně se získáním odměny 100 Kč kreditu navíc k prvnímu dobití nelze využít odměnu 50 Kč kreditu navíc za registraci na www.odmenazadobiti.cz. Nárok na odměnu za registraci získá zákazník pokud se na www.odmenazadobiti.cz zaregistruje až při dalším dobití.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vyplněním objednávkového formuláře a kliknutím na tlačítko "OBJEDNAT" potvrzuji, že mnou poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé a souhlasím s tím, aby byly zpracovány společností O2 Czech Republic a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 266/2, IČ: 60193336 (dále jen „správce“) a použity pro marketingové účely, zejména pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 480/2004 Sb. na dobu neurčitou (tj. do odvolání) v rámci činnosti správce i třetích osob – partnerů správce. Beru na vědomí, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, že podle zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů mám právo k jejich přístupu, dále mám právo v případě porušení svých práv obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a rovněž mám právo souhlas s použitím osobních údajů kdykoliv odvolat.

Pravidla pro doručení PředplaDENky

Vaši objednávku zpracujeme a přibližně do 3 pracovních dnů vám PřeplaDENka přijde poštou. Zaplatíte ji při převzetí zásilky.

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc