Voláme všechny běžce

Obuj se do toho s O2 a zažij jedinečnou atmosféru unikátních závodů RunCzech.

Běžecký rok 2018 je v cíli

Poslední medaile letošní sezóny jsou rozdány, je čas na chvíli odložit běžeckou výbavu a načerpat sílu na O2 RunCzech závody roku 2019. Jak jinak než s nějakou dobrou knížkou o běhání? Na portále O2 Knihovna jich najdeš spousty. A nejen o běhání.

Čekni RunCzech

7 závodů, 5 měst, 100 000 běžců. To je RunCzech. Série 7 běžeckých závodů hodnocená 7 zlatými známkami IAAF, nejvyšším oceněním kvality.

O2 je hrdým partnerem RunCzech už 13 let. A třetím rokem zastřešuje O2 Pražskou štafetu, závod, který v roce 2017 běželo přes 5500 běžcůMrkni se na video.

Vybav se

Závod začíná dávno před tím, než se postavíš na start. Máme pro tebe všechno, co budeš potřebovat.

Běžecké příslušenství

Pouzdra na ruku, sportovní sluchátka nebo třeba GPS hodinky Samsung Gear Sport a Samsung Gear Fit2 Pro. Podívej se na náš eShop a vybav se na závod svého života. Vyzvedni si v O2 stánku na EXPO nebo v den závodu voucher s 30% slevou na sportovní hodinky Samsung Gear.

Spotify na 3 měsíce zdarma

Stáhni si Spotify. Premium verzi si teď užiješ 3 měsíce zdarma. Nadupaný playlist, který sestavili sami běžci, tě dostane do tempa.

Start

Užij si závod

Je to tady. Vychutnej si každý krok. Každý metr, o který jsi blíž k cíli. Podpoříme tě.

O2 stan

Stav se během EXPA nebo v den závodu v O2 stanu a užij si 20% slevu na veškeré běžecké příslušenství. Třeba sportovní bluetooth sluchátka nebo armband pouzdra. Sportovní hodinky Samsung Gear Sport a Samsung Gear Fit2 Pro pořídíš dokonce s 30% slevou.

Vyhraj sportovní hodinky

V O2 stanu můžeš vyhrát super sportovní hodinky Samsung Gear, stačí zaběhnout nový denní rekord na vzdálenost 4x 10 metrů.

Rozbor běžeckého stylu

Trenér Martin Levý z RunCzechu ti zdarma provede rozbor běžeckého stylu pomocí slow-motion technologie v telefonu Samsung Galaxy S9+. Stačí se zastavit v našem O2 stánku na EXPU nebo v den závodu.

Závod

Oslav to

Gratulujeme! Bylo nám ctí prožít tenhle závod s tebou. Smekáme před tvojí vůlí a výkonem.

Knížky o běhání na jednom místě

Na portálu O2 Knihovna jsme dali dohromady ty nejlepší knížky o běhání. Odpočiň si a motivuj se na další závod série RunCzech.

Cíl
Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies