Voláme všechny běžce

Obuj se do toho s O2 a zažij jedinečnou atmosféru unikátních závodů RunCzech.

Co je nového

Nejbližší RunCzech závod Mattoni ½ Maraton Karlovy Vary nás čeká 18. 5. 2019. Aby ti čekání lépe uběhlo, přečti si nějakou dobrou knížku o běhání. Na portálu O2 Knihovna jsme vytvořili celou kategorii s knížkami nejen o běhání.

Start

Vybav se

Závod začíná dávno před tím, než se postavíš na start. Máme pro tebe všechno, co budeš potřebovat.

Běžecké příslušenství

Pouzdra na ruku, sportovní sluchátka a spoustu dalšího nejdeš na našem e-shopu. Vyber si to nejlepší vybavení a připrav se na závod svého života.

Závod

Užij si závod

Je to tady. Vychutnej si každý krok. Každý metr, o který jsi blíž k cíli. Podpoříme tě.

Spotify na 3 měsíce zdarma

Stáhni si Spotify. Premium verzi si teď užiješ 3 měsíce zdarma. Nadupaný playlist, který sestavili sami běžci, tě dostane do tempa.

O2 Guru stan

Stav se během EXPA nebo v den závodu v O2 Guru stanu a užij si 20% slevu na veškeré běžecké příslušenství. Třeba na sportovní bluetooth sluchátka nebo pouzdra na ruku. Sportovní hodinky Samsung Galaxy Watch Active a Samsung Galaxy Watch pro tebe máme dokonce s 30% slevou.

Pokud bude nejhůř, pořádně tě nabijeme

Dochází ti šťáva? V O2 Guru stanu ti zdarma půjčíme nabitou powerbanku.

Vyhraj sportovní hodinky nebo O2 TV na 6 měsíců zdarma

V O2 Guru stanu můžeš vyhrát super sportovní hodinky Samsung nebo O2 TV na 6 měsíců zdarma. Jak? Stačí zaběhnout nový denní rekord v mini štafetovém závodě.

Cíl

Oslav to

Gratulujeme! Bylo nám ctí prožít tenhle závod s tebou. Smekáme před tvojí vůlí a výkonem.

O2 TV na měsíc zdarma

Po běhu si zasloužíš relaxaci. Proto všem účastníkům seriálu RunCzech rozdáváme O2 TV na 1 měsíc zdarma. Stačí jen kliknout na tento odkaz a je tvoje, i bez set-top boxu. O2 TV můžeš klidně sledovat na 4 zařízeních zároveň.

Knížky nejen o běhání na jednom místě

Na portálu O2 Knihovna jsme dali dohromady ty nejlepší knížky o běhání. Odpočiň si, ať jsi fit na další závod ze série RunCzech.

Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies