Voláme všechny běžce

Obuj se do toho s O2 a zažij atmosféru unikátních závodů RunCzech


Čekni RunCzech

7 závodů, 5 měst, 91 000 běžců. To je RunCzech. Série 7 běžeckých závodů hodnocená 7 zlatými známkami IAAF, nejvyšším oceněním kvality. O2 je hrdým partnerem RunCzech už 12 let. A druhým rokem zastřešuje O2 Pražskou štafetu, závod, který loni běželo 3424 běžců. Mrkni se na video.

Co je nového

Stav se 3. 6. 2017 během českobudějovického Mattoni 1/2Maratonu v O2 stanu. A pořiď si třeba běžecké příslušenství s 20% slevou, sport tester Samsung GearFit2 s GPS a měřením tepu za 3999 Kč (cena před slevou 4999 Kč) nebo tu můžeš vyzkoušet a rovnou i koupit nový Samsung Galaxy S8 a S8+.

pece_prodej_video_pic

Vybav se

Závod začíná dávno před tím, než se postavíš na start. Máme pro tebe všechno, co budeš potřebovat.

O2 Extra výhody

Běžecké příslušenství

Pouzdra na ruku, sportovní sluchátka nebo třeba GPS hodinky Garmin Fenix 3, Forerunner 35 a Vívoactive. Podívej se na náš eShop a vybav se na závod svého života.

Spotify na 3 měsíce zdarma

Stáhni si Spotify. Premium verzi si teď užiješ 3 měsíce zdarma. Nadupaný playlist, který na naši žádost sestavili sami běžci, tě dostane do tempa.

pece_pouziti_video_pic

Užij si závod

Je to tady. Vychutnej si každý krok. Každý metr, o který jsi blíž k cíli. Podpoříme tě.

O2 stan

Stav se v den závodu v O2 stanu a užij si 20% slevu na veškeré běžecké příslušenství. Třeba GPS náramek Samsung GearFit2, sportovní bluetooth sluchátka či armband pouzdra. Zdarma ti tu půjčíme i nabitou powerbanku.

O2 Videovodiči na časy 1:50 a 2:00

O2 Videovodiči nesli během závodu 360° kameru, která snímala okolí. Takže pokud jste se potkali, máš unikátní záznam do domácí videotéky. Podívej se na něj.

pece_pouziti_video_pic
oslav_to_pic

Oslav to

Gratulujeme! Bylo nám ctí prožít tenhle závod s tebou. Smekáme před tvojí vůlí a výkonem.

Cílové fotografie

Všechno to dojetí a radost zvěčnili v cíli naši fotografové. Fotili jako o život. Zkus se najít ve fotogalerii řazené podle oficiálních cílových časů. Fotky jsou tvoje. Zdarma.

O2 TV L zdarma

Po běhu si zasloužíš relaxaci. Proto všem účastníkům seriálu RunCzech rozdáváme O2 TV L na 1 měsíc zdarma! Stačí jen zadat telefonní číslo do tohohle formuláře a je tvoje.

Fotky z cílové rovinky zdarma

Mrkni do galerie řazené podle oficiálních cílových časů a najdi tam ty svoje.

Chci svoje fotky

Sdílejte s ostatními

Pomohla vám tato stránka?

Nahlédněte
do světa Chytré sítě
Do světa plného inovativních řešení, která
vám přinesou nové možnosti a zážitky.
Chci vědět víc