Voláme všechny běžce

Obuj se do toho s O2 a zažij atmosféru unikátních závodů RunCzech


Čekni RunCzech

7 závodů, 5 měst, 91 000 běžců. To je RunCzech. Série 7 běžeckých závodů hodnocená 7 zlatými známkami IAAF, nejvyšším oceněním kvality. O2 je hrdým partnerem RunCzech už 12 let. A druhým rokem zastřešuje O2 Pražskou štafetu, závod, který loni běželo 3424 běžců. Mrkni se na video.

Co je nového

Další RunCzech závod, Birell Grand Prix Praha, nás čeká 9. 9. 2017. Aby ti čekání lépe uběhlo, přečti si třeba nějakou dobrou knížku. Na portálu O2 Active jsme vytvořili celou kategorii s knížkami jen o běhání.

pece_prodej_video_pic

Vybav se

Závod začíná dávno před tím, než se postavíš na start. Máme pro tebe všechno, co budeš potřebovat.

O2 Extra výhody

Běžecké příslušenství

Pouzdra na ruku, sportovní sluchátka nebo třeba GPS hodinky Garmin Fenix 3, Forerunner 35 a Vívoactive. Podívej se na náš eShop a vybav se na závod svého života.

Spotify na 3 měsíce zdarma

Stáhni si Spotify. Premium verzi si teď užiješ 3 měsíce zdarma. Nadupaný playlist, který na naši žádost sestavili sami běžci, tě dostane do tempa.

pece_pouziti_video_pic

Užij si závod

Je to tady. Vychutnej si každý krok. Každý metr, o který jsi blíž k cíli. Podpoříme tě.

O2 stan

Stav se v den závodu v O2 stanu a užij si 20% slevu na veškeré běžecké příslušenství. Třeba GPS náramek Samsung GearFit2, sportovní bluetooth sluchátka či armband pouzdra. Zdarma ti tu půjčíme i nabitou powerbanku.

Video z O2 Pražské štafety 4x5

Podívej se, jak probíhal druhý ročník O2 Pražské štafety. Shlédnout můžeš oficiální RunCzech video nebo omrknout, jak závod vypadal ze vzduchu.

pece_pouziti_video_pic
oslav_to_pic

Oslav to

Gratulujeme! Bylo nám ctí prožít tenhle závod s tebou. Smekáme před tvojí vůlí a výkonem.

Cílové fotografie

Všechno to dojetí a radost zvěčnili v cíli naši fotografové. Fotili jako o život. Zkus se najít ve fotogalerii řazené podle oficiálních cílových časů. Fotky jsou tvoje. Zdarma.

O2 TV L zdarma

Po běhu si zasloužíš relaxaci. Proto všem účastníkům seriálu RunCzech rozdáváme O2 TV L na 1 měsíc zdarma! Stačí jen zadat telefonní číslo do tohohle formuláře a je tvoje.

Knížky o běhání na jednom místě

Další závod nás čeká až 9. 9. 2017, tak proč si přes prázdniny neodpočinout u dobré knihy. Na portálu O2 Active jsme dali dohromady ty nejlepší knížky o běhání.

Fotky z cílové rovinky zdarma

Mrkni do galerie řazené podle oficiálních cílových časů a najdi tam ty svoje.

Chci svoje fotky

Sdílejte s ostatními

Pomohla vám tato stránka?

Nahlédněte
do světa Chytré sítě
Do světa plného inovativních řešení, která
vám přinesou nové možnosti a zážitky.
Chci vědět víc