Pořiďte si skvělou televizi Samsung od 279 Kč měsíčně

samsung tv s 4K
Opravdu vysoké rozlišení 4K a jemný obraz

Vychutnejte si realistický obraz díky vysokému rozlišení 3840×2160 bodů, které znáte jako UHD nebo 4K.

TV Samsung k O2 TV je připravená na nový standard DVB-T2
Připravená na nové digitální vysílání DVB-T2

Přechodu na nový vysílací standard DVB-T2 se nemusíte bát. Televize Samsung je na něj připravená. 

žádné zbytečné kabely a ovladače
Chytrá televize s operačním systémem Tizen

Objevte kouzlo OS Tizen. Kromě televizního vysílání vám nabídne i předpověď počasí, hry a spoustu další zábavy.

aplikace O2 TV
Pro sledování O2 TV stačí aplikace přímo v televizi

Díky aplikaci O2 TV se vám na stole přestanou hromadit zbytečné dálkové ovladače.

Vyberte si velikost své nové televize

55″ (138 cm) 279 Kč měsíčně bez navýšení   (po dobu 48 měsíců)
65″ (163 cm) 359 Kč měsíčně bez navýšení   (po dobu 48 měsíců)

Podrobné informace a podmínky akce
 

Parametry a specifikace
 • Rozlišení 4K (3840 × 2160), PQI 1400, PurColor
 • Plynulé zobrazení rychlého pohybu – MR100, HDR (HDR10+/HLG), UHD Dimming
 • OS Tizen, párování s mobilním zařízením (Mobile to TV, TV Sound to Mobile, zrcadlení, DLNA)
 • Integrovaná IPTV, HBO GO, Voyo, Netflix, Youtube, Rakuten TV
 • Auto Game Mode, Steam Link
 • Podpora iTunes TV a Airplay
 • Vestavěná Wi-Fi
 • Internetový prohlížeč
 • Dálkový ovladač TM1240,
 • Tunery: DVB-C, DVB-T2
 • Vstupy a výstupy: 3x HDMI 2.0, 2× USB 2.0, 1× LAN, komponent, optický výstup, CI+(1,4)
 • Design: barva tmavě šedá / titanová

Sledování ve vysokém rozlišení

Pro senzační filmové zážitky už nemusíte chodit do multiplexů. Vychutnejte si velkolepé scény s precizními detaily ve 4K UHD rozlišení, hlubokými barvami a vyváženým kontrastem z pohodlí vašeho domova. Stát se součástí děje a být po boku hlavního hrdiny nebylo nikdy jednodušší.
 

Samsung TV s vysokým rozlišením

Krása skrytá v každém pixelu

Pohodlně se usaďte, vyberte oblíbený snímek a vychutnejte si všechny jeho detaily na obrazovce Samsung 4K UHD TV jako nikdy předtím. Obrazová technologie PurColor zajistí perfektní barevné podání každé promítané scény, a vy se tak stanete součástí příběhu.

Samusung UHD TV s O2 TV od 199 Kč měsíčně

Obraz, který se přizpůsobí vám. Ne vy jemu

Nechte se pohltit neuvěřitelně realistickým obrazem, který zobrazí i ty nejmenší detaily – Samsung 4K UHD TV zobrazí obsah čtyřikrát jemněji než běžné FHD. Perfektnímu výsledku přispívá také funkce UHD Dimming, která rozděluje panel do menších dílků a individuálně v nich optimalizuje barvy, kontrast a úroveň jasu.

Samsung UHD TV a O2 TV

Zábava bez hranic s aplikací O2 TV

Jedině v O2 TV najdete Ligu mistrů, 1. českou fotbalovou ligu, Premier League a Extraligu ledního hokeje. V rozsáhlé O2 Videotéce si můžete půjčit stovky filmových trháků. A navíc vás už nemusí trápit vysílací čas  oblíbený pořad si pustíte až 7 dní zpětně a nahrát si můžete až 100 hodin obsahu.

OT TV aplikace pro operační systém Tizen od Samsungu

Objednat televizi Samsung po telefonu

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.
Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem jednorázového telefonického kontaktu s informacemi o našich službách. Více informací o zpracování osobních údajů najdete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.
Zavoláme vám do 24 hodin
Objednat televizi Samsung po telefonu Nechte nám na sebe kontakt, hned se vám ozveme. Kontaktujte mě Náš operátor vás bude ihned kontaktovat.
Objednat televizi Samsung po telefonu Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám. Kontaktujte mě Náš operátor vás bude kontaktovat.
Objednat televizi Samsung po telefonu Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám. Kontaktujte mě Zavoláme vám do 24 hodin

Podrobné informace o Samsung UHD TV a aplikaci O2 TV

Podmínky a pravidla akce

Pravidla akce televizor od O2 na splátky bez navýšení

Zařízení na splátky

Tato pravidla stanoví podmínky, za nichž může účastník v době trvání akce od O2 objednat a zakoupit některé z těchto zařízení:

 • televizor Samsung UE43RU7022 za cenu 9 552 Kč Kč včetně DPH, a to na splátky bez navýšení, konkrétně na 48 shodných měsíčních splátek po 199 Kč nebo
 • televizor Samsung UE55RU7022 za cenu 13 392 Kč včetně DPH, a to na splátky bez navýšení, konkrétně na 48 shodných měsíčních splátek po 279 Kč nebo
 • televizor Samsung UE65RU7022 za cenu 17 232 Kč včetně DPH, a to na splátky bez navýšení, konkrétně na 48 shodných měsíčních splátek po 359 Kč.

Doba trvání akce

Akce trvá od 8. 1. 2020 do vyprodání zásob.

Účastníci

O zařízení na splátky může v době trvání akce požádat účastník, který současně sjednává nebo má sjednanou službu O2 TV nebo O2 TV Air placenou na základě vyúčtování s tarifem z veřejné nabídky dle ceníku základních služeb O2. Týž účastník může v rámci akce požádat pouze jedenkrát a získat na splátky jen jeden kus televizoru Samsung, a to za dále stanovených podmínek dodání (zejm. po zřízení související služby O2 TV nebo O2 TV Air). Akce není určena pro účastníky s rámcovou smlouvou ani individuální cenovou nabídkou.

Objednávka

O2 se zavazuje dodat účastníkovi na základě jeho žádosti zařízení na splátky tak, že mu vydá potvrzení o přijetí jeho objednávky, a to k související službě O2 TV nebo O2 TV Air uvedené v přijaté objednávce. Přijatá objednávka zavazuje účastníka vyvinout maximální součinnost potřebnou ke splnění podmínek dodání zařízení (zejm. domluvit a umožnit návštěvu technika, je-li potřebná pro zřízení internetového připojení pro související službu, a podepsat dohodu o splátkách jeho ceny za podmínek uvedených níže) a převzít zařízení dodané bez zjevných vad, a to tak, aby k dodání a převzetí zařízení došlo bez zbytečného odkladu po přijetí objednávky. Objednávka dále zavazuje účastníka k zaplacení ceny dodaného zařízení ve splátkách výše.

O2 je dle svého uvážení oprávněna z jakéhokoli důvodu i bez jeho uvedení: (a) objednávku zařízení na splátky nepřijmout, především neposkytl-li účastník úplné a pravdivé informace pro kontrolu jeho schopnosti splácet vč. souhlasu s ověřením v registrech dlužníků (např. Solus), existují-li pochybnosti o schopnosti účastníka splácet, splácí-li již účastník vůči O2 jiné zařízení nebo požaduje-li více než jeden kus zařízení na splátky, nebo (b) podmínit dodání zařízení zaplacením peněžní jistoty zajišťující splácení – depozit, zejm. u účastníků bez zřízené služby, za kterou již O2 zaplatili vyúčtování za uplynulé tři měsíce.

Dodání

O2 má právo zařízení na splátky dle přijaté objednávky nepředat účastníkovi, dokud nejsou splněny všechny tyto podmínky jeho dodání: (a) zřízení a trvání související služby O2 TV (včetně internetového připojení, není-li dosud zřízeno) či O2 TV Air placené na základě vyúčtování, (b) prokázání totožnosti přebírající osoby a jejího práva jednat jménem účastníka, (c) uzavření dohody o splátkách a potvrzení převzetí zařízení na splátky jménem účastníka za podmínek níže uvedených, (d) zaplacení depozitu (je-li požadován v přijaté objednávce).

O2 má právo zařízení nedodat a od koupě zařízení v objednávce odstoupit, pokud (i) ani ve lhůtě 60 dnů od přijetí objednávky nedojde ke splnění všech podmínek dodání zařízení ad (a) až (e) výše (především nedojde-li v této lhůtě ke zřízení související služby O2 TV nebo O2 TV Air z důvodu nedostupnosti internetového připojení ve sjednané kvalitě) nebo (ii) existuje důvodné podezření na spáchání trestného činu či přestupku v souvislosti s žádostí o zařízení na splátky nebo poskytnutí neúplných či nepravdivých informací pro kontrolu jeho schopnosti splácet, účastník má dluhy po splatnosti vůči O2, je v úpadku, je proti němu vedeno insolvenční či exekuční řízení nebo registry dlužníků (zejm. Solus) vedou negativní záznamy z jeho úvěrové historie. Objednávka zařízen se odstoupením O2 ruší od počátku, a to s účinností odesláním oznámení ze strany O2 účastníkovi; pro oznámení postačuje elektronická forma (SMS či e-mail) na některý z kontaktů účastníka v objednávce.

Právo spotřebitele odstoupit od koupě zařízení

Pokud je účastník spotřebitelem a objednávku podal pomocí prostředků komunikace na dálku (např. telefonicky či elektronicky), je oprávněn od koupě zařízení v objednávce odstoupit do 14 dnů od jeho dodání, a to pokud v této lhůtě podá k poštovní přepravě nebo doručí do zapsaného sídla O2 či jakékoli její prodejny podepsané oznámení o odstoupení a současně vrátí zařízení, k čemuž je zřízeno servisní středisko na adrese:

O2 Czech Republic a.s.
Servisní středisko VSP Data a.s.
Průmyslová 1181
Sezimovo Usti, 391 02
Česká republika

Dohoda o splátkách

Účastník se v přijaté objednávce zavazuje nejpozději před převzetím zařízení uzavřít dohodu, v níž přijme za dále stanovených podmínek povinnost zaplatit O2 cenu zařízení v ní uvedených splátkách. O2 zahrne splátky do vyúčtování za související službu O2 TV nebo O2 TV Air: první splátka bude obsažena ve vyúčtování související služby za zúčtovací období, v němž účastník zařízení na splátky převzal (a není-li to již možné, pak v nejbližším dalším vyúčtování), a ostatní splátky budou po jedné zahrnuty do následujících vyúčtování. Každá splátka je splatná ve lhůtě a způsobem, které jsou uvedeny na vyúčtování, do něhož je splátka zahrnuta.

Za plnění ceny zařízení ve splátkách není stanoven žádný poplatek a dlužná jistina se neúročí. Pokud se však účastník dostane do prodlení s placením splátek, náleží O2 úrok z prodlení v zákonné výši ze sumy dlužných splátek po splatnosti, a to až do jejího zaplacení.

Platby zaplacené dle pokynů ve vyúčtování použije O2 ke dni jejich připsání na svůj účet k zapravení dlužných splátek dle těchto pravidel:

 • Splátky vyfakturované na konkrétním vyúčtování jsou zapraveny až po všech dosud neuhrazených dluzích, vyfakturovaných na vyúčtováních s přednostním pořadím: přednost má nejprve vyúčtování určené plátcem ve variabilním symbolu platby, poté další vyúčtování dle své splatnosti počínaje nejdříve splatným.
 • V rámci konkrétního vyúčtování jsou splátky v něm vyfakturované zapraveny z prostředků zbylých po zapravení závazků z platebních transakcí (zejm. prémiových služeb).
 • Případné příslušenství každého závazku (zejm. úrok z prodlení) je vždy zapraveno přednostně před zapravením jeho jistiny.

Zaplacený depozit je O2 oprávněna si ponechat neúročený na svém účtu a proti pohledávce účastníka na jeho vrácení (a to i nesplatné) je O2 oprávněna jednostranně započíst jakékoli své splatné pohledávky vůči účastníkovi (zejm. dlužné splátky zařízení po splatnosti) včetně příslušenství. Jakmile dojde k zaplacení celé ceny zařízení nebo vrácení zařízení z důvodu odstoupení od jeho koupě účastníkem, splní O2 pohledávku účastníka na vrácení depozitu tak, že proti zůstatku depozitu bude až do jeho úplného umoření započítávat jakékoli své pohledávky za účastníkem včetně příslušenství (a to i nesplatné), nebo pokud již účastník nemá u O2 žádné služby ani dluhy či pokud o vrácení výslovně požádá, vrátí O2 zůstatek depozitu ve prospěch účastníka samostatnou platbou.

Pokud se účastník dostane do prodlení s placením jakéhokoli svého peněžního závazku vůči O2 (zejména závazku platit splátky zařízení) nebo pokud dojde k přerušení poskytování související služby, je O2 kdykoli během takového prodlení či přerušení oprávněna zrušit výhodu splátek a požadovat od účastníka okamžité zaplacení celého dlužného zůstatku ceny zařízení najednou. Toto právo O2 uplatní v oznámení, které doručí účastníkovi a kde stanoví dodatečnou lhůtu k zaplacení peněžních závazků po splatnosti, jejímž marným uplynutím se stane splatným celý zůstatek ceny zařízení.

Dohoda o splátkách ceny zařízení vždy zanikne okamžikem zrušení související služby O2 TV či O2 TV Air nebo ukončení či zániku smlouvy o související službě, a to z jakéhokoli důvodu.

Okamžikem, kdy z jakéhokoli důvodu dojde k ukončení či zániku dohody o splátkách ceny zařízení, stává se splatným celý dlužný zůstatek ceny zařízení. Pro ten případ se účastník zavazuje zaplatit O2 takový zůstatek ceny zařízení najednou, a to spolu s vyúčtováním související služby O2 TV nebo O2 TV Air, které O2 vystaví po ukončení či zániku dohody o splátkách a kam zůstatek zahrne, nebo na základě jiné výzvy O2 a v souladu s ní.

Pokud účastník odstoupí od koupě zařízení v objednávce, dohoda o splátkách ceny zařízení tím zanikne od počátku. O2 účastníkovi vrátí dosud zaplacenou část ceny zařízení bez zbytečného odkladu poté, co obdrží oznámení účastníka o odstoupení i zařízení, jehož se odstoupení týká, a to platbou na účet, z něhož byla zaplacena poslední splátka ceny zařízení, nebo poštovní poukázkou, ledaže O2 dříve od účastníka obdrží po ověření jeho totožnosti číslo účtu, kam zaplacenou část ceny poukázat. Pokud účastník uplatní jiná práva z odpovědnosti za vady zařízení než odstoupení (včetně případů, kdy dojde k výměně či opravě zařízení), nemá to na trvání dohody o splátkách ceny zařízení a závazky z ní plynoucí vliv.

Neexistence či nevystavení kvitance není důvodem pro odmítnutí ani odklad placení splatného závazku.

Předčasné splacení závazků z dohody o splátkách ceny zařízení je možné pouze s předchozím souhlasem O2 a za podmínek v něm uvedených.

Závěrečná ustanovení

O2 je oprávněna tuto akci kdykoli v době jejího trvání zrušit či změnit tato pravidla. Tyto změny oznámí účastníkům zveřejněním změn na webových stránkách www.o2.cz. Změny těchto pravidel mají účinky i na případy, kdy již O2 přijala účastníkovu objednávku zařízení na splátky.

Nestanoví-li tato pravidla výslovně jinak, neuplatnění práva vyplývajícího z těchto pravidel není na újmu jeho dalšímu trvání a možnosti jeho uplatnění v budoucnu.

 

Jak vám televizi doručíme
 • Televizi vám přiveze kurýr. Doprava je samozřejmě zdarma.
 • Televizi může kurýr předat jen tomu, na koho je vedená služba O2 TV. Připravte si prosím 2 doklady totožnosti. Tu samou osobu pak kurýr požádá o podpis.
 • Dokud svou novou televizi nepřevezmete, nic neplatíte.
Podmínky používání cookies