Svět O2 vám zjednoduší život

Stroj času, vesmír informací nebo krotitele draků, to vše máte na dosah. Objevte, jak díky chytrým možnostem můžete dělat, co vás baví. Je to snadné a pro každého.

Ovládněte čas ze svého křesla

nejlepsi_digitalni_televize

Něco jste propásli? O2 TV není jen televize, ale i váš osobní stroj času. Vraťte živé vysílání až o 30 hodin zpět a podívejte se na všechno, co vám uteklo. Nebo si na večer vyberte z více než 1000 filmů ten, který bude ladit s vaším rozpoložením.

Věděli jste, že při cestování v čase můžete přeskočit části, které vás nudí, jako třeba reklamu?

Více o O2 TV

Prozkoumejte vesmír plný informací

img_3

Zkoumejte svět kolem sebe. Získejte informace o čekoliv z internetu ve zlomku sekundy díky připojení k nejrychlejší 4G LTE síti rychlostí až 110 Mb/s. Využijete ji nejen k poznávání, ale i při načítání map, stahování fotek nebo sledování videí.

Věděli jste, že jsme nejrychlejším internetem pokryli i ty nejmenší české vesničky? S 4G LTE telefonem si teď rychlé připojení užijete i mimo velká města.

Více o 4G LTE internetu

img_3

Strčte si televizi do kapsy

img_4

Vezměte si televizi všude s sebou a můžete vypustit draky ze seriálu Hra o trůny, kdykoliv se vám zachce. Díky O2 TV Go strčíte televizi do kapsy a na některý z oblíbených programů se můžete dívat, kdekoliv a kdykoliv vás napadne.

Věděli jste, že s O2 TV Go nezískáte jen jednu televizi, ale můžete si ji pustit současně až na 4 zařízeních, i když jsou stovky kilometrů od sebe? Třeba v Aši a Ostravě.

Více o O2 TV Go

Sdílejte s ostatními

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies