Apple iPad 128GB WiFi + Cellular (2018)

Toto zařízení již nemáme v nabídce
Tablet Apple, dotykový Retina 9.7" IPS 2048x1536 displej, procesor A10 Fusion, interní paměť 128 GB, WiFi, Bluetooth 4.2, 3G/LTE modem, fotoaparát 8 Mpx, přední webkamera 1,2 Mpx, Touch ID, Lightning konektor, podpora Apple Pencil, iOS 11
Tablet Apple, dotykový Retina 9.7" IPS 2048x1536 displej, procesor A10 Fusion, interní paměť 128 GB, WiFi, Bluetooth 4.2, 3G/LTE modem, fotoaparát 8 Mpx, přední webkamera 1,2 Mpx, Touch ID, Lightning konektor, podpora Apple Pencil, iOS 11

Toto zařízení již nemáme v nabídce

Zobrazit podrobné technické parametry

1

Výkon na všechno, co právě děláte.

Čip A10 Fusion je zkonstruovaný pro výkon. 64bitová architektura, čtyřjádrové řešení, přes 3,3 miliardy tranzistorů. Lidsky řečeno: iPad je neskutečně rychlý. Což se hodí, když chcete střihat 4K video, hrát graficky náročné hry nebo se ponořit do rozšířené reality.
2

Snadný multitasking vám usnadní práci.

iPad má dost výkonu na to, aby utáhl několik aplikací najednou. Můžete chystat podnikatelský plán, zároveň si k němu hledat informace na webu a debatovat s kolegou na FaceTimu. Zní to složitě, ale jde to snadno.
3

Ponořte se do rozšířené reality.

Rozšířená realita (AR) je nová technologie, která začleňuje virtuální objekty do reálného světa. Všechny prvky iPadu – displej, výpočetní výkon, kamery i pohybové senzory – přispívají k tomu, aby na něm byly AR aplikace ještě fantastičtější než dřív.
4

Apple Pencil. Vymyslete, zapište.

iPad je od začátku daleko všestrannější než papír. Teď se na něm vyjádříte stejně přirozeně. Zapisujte si poznámky, malujte vodovkami nebo podepište smlouvu. Jde to s bezprostřední odezvou a přesností do posledního pixelu. Apple Pencil se drží stejně přirozeně jako tužka, ale uděláte s ním daleko víc.
5

Dva skvělé fotoaparáty, které umí víc než jen skvělé fotky.

Předním a zadním fotoaparátem iPadu uděláte nejen pěkné fotky a krásná videa. Využijete je i na skenování dokumentů, videohovory na FaceTimu nebo třeba projektování interiéru v rozšířené realitě.
6

Připojíte jakoukoli Bluetooth klávesnici.

Potřebujete se dát do psaní seminárky, e-mailu nebo scénáře? iPad má intuitivní klávesnici na obrazovce. Je ale kompatibilní i s nejrůznějšími Bluetooth klávesnicemi.
7

10 hodin na jedno nabití.

iPad vydrží na baterii celý den. Takže máte víc času na prohlížení webu, psaní, kreslení, práci, nákupy a cokoli jiného, co potřebujete.
8

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče za 1 Kč a nový telefon zprovozníme za vás

Telefon vám nastavíme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej.

Cena služby O2 Péče je 1 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies