DJI Osmo Mobile

Sleva 2 700 Kč
Připojení přes Bluetooth Low Energy 4.0, baterie Li-Pol 980 mAh, snadné uchycení telefonu o šířce 58,6-84,8 mm
Připojení přes Bluetooth Low Energy 4.0, baterie Li-Pol 980 mAh, snadné uchycení telefonu o šířce 58,6-84,8 mm
Skladem v eshopu
Doručení v úterý 26.6.
6 490 Kč 9 190 Kč
5 364 Kč bez DPH

Zobrazit podrobné technické parametry

Život v pohybu, fotografie v klidu

Natáčení videí přes mobil se neobejde bez chvění. Osmo Mobile všechny tyto nechtěné pohyby vyruší a vy pořídíte dokonale stabilní videa a fotografie. Toto chytré zařízení také bude udržovat v klidu váš telefon po celou dobu fotografování. Můžete například dělat 1 vteřinu dlouhé expozice bez stativu pro dokonalé ostré noční záběry.

Plná kontrola nad fotkami i videem

Ovládejte svůj chytrý telefon pomocí speciálních tlačítek pro fotografování, natáčení videa, určení ISO a rychlosti závěrky, nastavení vyvážení bílé. Expozici nastavíte tažením prstu po displeji. Dlouhým stisknutím spouště stabilizujete video, dvojím zmáčknutím vycentrujete fotoaparát, trojím stisknutím zahájíte selfie režim.

Konec roztřeseným záběrům

bazen_pic

Ruční stabilizátor mobilního telefonu umožňuje natáčení dokonale stabilních video snímků a pořizování perfektních fotografií. Stabilizátor je kompatibilní s aplikací DJI GO.

Akce vítána

disko_pic

Pohyby bez rozmazání. Akční záběry bez otřesů a chvění. Perfektní video i když se pohybujete. Díky vyspělým technologiím navrženým speciálně ke stabilizaci bez ohledu na pohyb vám DJI OSMO MOBILE pomáhá zaznamenat videa a fotografie jako nikdy předtím.

Obsahuje vše, co potřebujete

baleni

Balení DJI Osmo Mobile zahrnuje vše, co budete pro fotografování a natáčení v pohybu potřebovat, mimo jiné popruh na zavěšení, výkonný akumulátor i ochranné pouzdro.

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče a o nic se nestarejte

Pořídit si nový telefon je radost, ale kdo stojí o starosti s přenesením kontaktů a nastavením všeho potřebného? Nechte to radši na nás.

Nový telefon vám zprovozníme, abyste mohli ihned používat internet a e-mail. Zároveň získáte přístup do obchodu s aplikacemi, kde vám ukážeme, jak si stáhnout ty, které vám usnadní život.

Přeneseme kontakty ze starého telefonu do nového a odborně nalepíme ochranné sklo na displej, na které vám dáme 20% slevu, stejně jako na pouzdropaměťovou kartu.

Cena služby O2 Péče je 299 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies