Samsung GALAXY Tab A 9.7 LTE

- Toto zařízení již nemáme v nabídce

Na o2.cz si telefon pohodlně koupíte a dopravíme vám ho zdarma.

Optimální zážitek ze sledování, 5 Mpx kamera s automatickým ostřením, kapacita vnitřní paměti 16 GB, podpora nejrychlejšího mobilního internetu LTE

Toto zařízení již nemáme v nabídce

Zobrazit podrobné technické parametry

Klíčové vlastnosti

Diametr

Optimální zážitek ze sledování

Samsung GALAXY Tab A 9.7 povznáší využívání tabletu na dosud nepoznanou úroveň. Obrazovka s poměrem stran 4:3 je ideální pro procházení webu i čtení knih, časopisů a novin.
Diametr
vykon

Vysoký výkon

O úžasný výkon se stará čtyřjádrový procesor 1,2 GHz, 2 GB paměti RAM a operační systém Android Lollipop. Zjednodušené uživatelské rozhraní je šité na míru novému poměru stran obrazovky. Vychutnejte si bezproblémový přístup k obrovskému množství multimediálního obsahu včetně filmů, hudby a zábavy na internetu – to vše je dostupné bleskovou rychlostí.
foto

Nepřetržité snímání

Díky funkci nepřetržitého snímání je možné vyfotit více po sobě jdoucích obrázků pouhým podržením spouště. Všechny ovládací prvky fotoaparátu a přehrávání videa najdete na jediné, jednoduché, snadno použitelné obrazovce.
foto
děti

Zábava pro děti

Dětský režim tabletu Galaxy Tab A nabízí mnoho aplikací, které byly navrženy nejen pro vzdělávání, ale i pro zábavu. Nechybí řada aplikací zaměřených na rozvoj talentu a zájmů.

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče a o nic se nestarejte

Pořídit si nový telefon je radost, ale kdo stojí o starosti s přenesením kontaktů a nastavením všeho potřebného? Nechte to radši na nás.

Nový telefon vám zprovozníme, abyste mohli ihned používat internet a e-mail. Zároveň získáte přístup do obchodu s aplikacemi, kde vám ukážeme, jak si stáhnout ty, které vám usnadní život.

Přeneseme kontakty ze starého telefonu do nového a odborně nalepíme ochranné sklo na displej, na které vám dáme 20% slevu, stejně jako na pouzdropaměťovou kartu.

Cena služby O2 Péče je 299 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?

Nahlédněte
do světa Chytré sítě
Do světa plného inovativních řešení, která
vám přinesou nové možnosti a zážitky.
Chci vědět víc