O2 Prodejny jsou tu stále pro vás. Aktuální otevírací dobu najdete zde. S většinou vašich požadavků vám rádi pomůžeme i na dálku v samoobsluze Moje O2

E-mail

Windows Live Mail 2012 – Nastavení SMTP autorizace

Po spuštění aplikace Live Mail klikněte na svůj již vytvořený účet pravým tlačítkem myši a vyberte Vlastnosti.

popis: WM1

V nově otevřeném okně zvolte záložku Servery, zaškrtněte možnost Server požaduje ověření a klikněte na tlačítko Nastavení.

 

popis: WM2

V případě, že používáte domácí internetové připojení od O2, ale e-mailovou schránku používáte od jiného poskytovatele (např. seznam.cz, centrum.cz, o2active.cz, atd), zvolte možnost Přihlašovat se jako. Do polí potom zadejte Název účtu a Heslo k serveru SMTP. Zaškrtněte políčko Zapamatovat heslo a pokračujte kliknutím na OK.

Uživatelské jméno a heslo k SMTP serveru jsme vám zaslali e-mailem na adresu, kterou jste uvedli při objednávce O2 internetu. Dodatečně vám tyto údaje mohou sdělit i specialisté na lince technické podpory. Před voláním na technickou podporu si k ruce připravte vyúčtování za službu internet na doma.

 

popis: WM3

SMTP autorizace je nyní nastavena. Tlačítkem OK zavřete zbývající otevřené okno. Pro kontrolu správného nastavení příchozího a odchozího serveru, vytvořte nový e-mail a pošlete ho na svou vlastní adresu. Pokud se e-mail odešle a po chvíli opět dorazí, je nastavení aplikace Live Mail v pořádku.

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies