O2 Prodejny pro vás zůstávají nadále otevřené. Při návštěvě prosím dodržujte hygenická opatření. S většinou vašich požadavků vám rádi pomůžeme i na dálku v samoobsluze Moje O2.

Huawei E303

Zpět

Instalace O2 Internetu

Aby bylo možné se s modemem Huawei E303 připojit k internetu, je potřeba nainstalovat program O2 Internet, kterým budete činnost modemu na svém počítači ovládat.

Vložte do modemu SIM kartu podle návodu a modem zasuňte do USB portu počítače.

Počítač modem rozpozná a automaticky začne instalovat potřebný ovladač. Na probíhající instalaci budou upozorňovat informační bubliny v pravém dolním rohu obrazovky.

x01

Jakmile bude instalace ovladače dokončena, zobrazí se zpráva Zařízení je připraveno k použití.

Nyní je potřeba nainstalovat program O2 Internet. Průvodce instalací se obvykle spustí automaticky, ručně lze spustit v okně Tento počítač, kde vyberete diskovou jednotku se jménem O2 Internet a spustíte AutoRun.exe.

V prvním kroku instalace vyberte jazyk Česky a pokračujte kliknutím na OK.

x02

V druhém kroku vás uvítá průvodce instalací. Jednoduše pokračujte tlačítkem Další.

x03

Ve třetím kroku si prostudujte licenční podmínky a pokračujte kliknutím na Souhlasím.

x04

Ve čtvrtém kroku je potřeba vybrat umístění, kam se program nainstaluje. Předem je zvolené standardní umístění C:\Program Files\O2 Internet. Pokračujte kliknutím na Další.

x05

V pátém kroku si můžete zvolit název, pod kterým najdete nainstalovaný program v nabídce Start. Instalaci zahájíte kliknutím na Instalovat.

x06

V posledním kroku ukončete průvodce instalací kliknutím na Dokončit.

x07

Nyní program spusťte poklepáním na ikonu s popiskem O2 Internet, která se vám nově objevila na ploše, případně z nabídky Start.

x07

Program automaticky rozpozná připojený modem a vyzve vás k zadání PIN kódu. PIN kód naleznete na kartě, ze které jste vylomili SIM kartu. Po zadání PINu se SIM karta zaregistruje do sítě a váš mobilní internet bude připraven k použití.

K internetu se připojíte kliknutím na tlačítko Připojit. Ve spodní části okna programu uvidíte, jakou rychlostí a jakou technologií jste připojeni (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA).

x07

Připojení k internetu později ukončíte kliknutím na tlačítko Odpojit. Pak je možné modem vytáhnout z USB portu a ukončit program O2 Mobilní internet.

Zpět

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies