O2 Prodejny pro vás zůstávají nadále otevřené. Při návštěvě prosím dodržujte hygenická opatření. S většinou vašich požadavků vám rádi pomůžeme i na dálku v samoobsluze Moje O2.

TP Link M7200

Zpět

Úvodní konfigurace

Kompletní nastavení modemu se provádí pomocí webové konfigurace

Vložte SIM kartu dle návodu do mobilního modemu. Zapněte modem – stiskněte kulaté tlačítko a držte ho cca 5 sekund, dokud se nerozsvítí diody na znamení, že zařízení je zapnuté. Nyní vyčkejte cca 60 sekund, než se modem spustí a přidělí počítači IP adresu. Ve vašem počítači otevřete dostupné bezdrátové sítě a připojte se na WiFi síť (Název a heslo naleznete na štítku pod krytem baterie).

 

Do prostředí webové konfigurace modemu vstoupíte standardně na adrese http://10.0.0.138/.

Stačí kliknout na odkaz, případně tuto adresu zadat do internetového prohlížeče.

 

 

pozn: V případě že výše uvedená adresa není funkční. Máte v zařízení starou SW verzi. Doporučujeme aktualizovat na poslední SW verzi. V tomto případě vstoupíte do webové konfigurace na adrese http://192.168.0.1

 

K přihlášení do webové konfigurace potřebujete znát heslo. Pokud jste heslo dříve sami nezměnili, platí standardní heslo „admin“. Přihlašte se kliknutím na Login.

 

 

V případě, že je SIM karta ve vašem modemu chráněna kódem PIN, budete vyzváni k jeho zadání. Na správné zadání PINu máte 3 pokusy. Zaškrtnutím políčka Auto-unlock PIN uložíte PIN do paměti modemu, ten ho po vás v budoucnu již nebude požadovat. Po zadání pokračujte tlačítkem Apply.

 

 

Pokud byl PIN kód zadán správně, budete vyzváni k vytvoření nového hesla do webové konfigurace. Zvolte si dostatečně bezpečné heslo, které bude složeno z 1 až 15 znaků (bez diakritiky a mezer). Nové heslo napište do kolonek New Password a Confirm Password. Po zadání pokračujte tlačítkem Confirm.

 

 

V rozbalovací roletce zvolte Prague a pokračujte tlačítkem Next.

 

 

V tomto kroku nechte nastavený výchozí profil SIM karty. Pokračujte tlačítkem Next.

 

 

V kolonce Wireless Network Name(SSID) můžete upravit název vaší WiFi sítě. V kolonce Wireless Password si můžete zvolit nové heslo k WiFi síti. Pokračujte stisknutím Next.

 

 

Objeví se vám tabulka s informacemi o nastavené WiFi. Úvodní nastavení dokončíte stisknutím Finish.

 

 

Zpět

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies