Comtrend VR-3026e v2

Zpět

Automatické nastavení WiFi připojení

Všechna nastavení

Spuštění zabezpečené bezdrátové sítě je na modemu Comtrend VR-3026e opravdu snadné. Zvládnete to stiskem jediného tlačítka.

Zapojte modem do elektrické sítě a zapněte tlačítkem On/Off na zadní straně.

Počkejte cca 2 minuty, než se modem připojí k internetu a kontrolky na něm se ustálí.

Automatická konfigurace WiFi sítě se provádí tlačítkem WLAN Switch na přední straně modemu. Tlačítko přidržte přesně 5 sekund a poté stisk uvolněte. Během krátké chvíle se rozsvítí kontrolka WLAN a WiFi síť na vašem modemu bude aktivní a zabezpečená.

Nyní je možné se k síti připojit. Název sítě a přístupové heslo, kterým je síť zabezpečena, naleznete na štítku na spodní straně modemu. SSID označuje název sítě a WPA-PSK označuje heslo zabezpečení.

[Screen 1]

Zapněte WiFi adaptér na svém počítači (přepínač či tlačítko, které aktivuje příjem WiFi signálu) a vyhledejte dostupné bezdrátové sítě v okolí – postup se liší podle operačního systému počítače. Mezi sítěmi už by měla být i síť, jejíž název je na spodní straně modemu v poli SSID. Vyberte ji a připojte se k ní. Během připojování vás systém vyzve k zadání síťového klíče (pole WPA-PSK). Po zadání hesla systém oznámí, že jste připojeni. Vaše bezdrátové WiFi připojení je nyní plně funkční.

V případě, že v budoucnu přestanete chtít využívat WiFi síť, je možné ji opět jednoduše vypnout tlačítkem WLAN Switch. Tlačítko přidržte přesně 5 sekund a poté stisk uvolněte. Během krátké chvíle kontrolka WLAN zhasne a WiFi síť bude vypnutá.

Zpět

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies