Huawei EchoLife HG520i

Zpět

Nastavení přístupového hesla do modemu

Z výroby má modem Huawei HG 520i nastavené uživatelské jméno i heslo „admin“. Přístupové údaje si můžete sami změnit, ochráníte tak nastavení svého modemu před cizím zásahem.

Do prostředí webové konfigurace modemu vstoupíte standardně na adrese http://10.0.0.138/.

Stačí kliknout na odkaz, případně tuto adresu zadat do internetového prohlížeče.

Za krátkou chvíli se zobrazí přihlašovací okno. K přihlášení do webové konfigurace použijte uživatelské jméno „admin“ a heslo také „admin“.

Po přihlášení vyberte v levém svislém menu položku Tools a následně Systém Management.

Po pravé straně se zobrazí tabulka s konfigurací uživatelských účtů. Pro změnu hesla uživatelského účtu klikněte na ikonu tužky.

Do řádku Old Password napište stávající heslo „admin“. Do řádku New Password napište nové heslo, které bude mít maximálně 16 znaků a nebude obsahovat diakritiku ani mezery. Do posledního řádku Retype to confirm napište pro ověření znovu nové heslo. Všechny změny na závěr uložte kliknutím na tlačítko Submit.

Během několika sekund vás prohlížeč vyzve k opětovnému přihlášení. Tentokrát již zadejte nové heslo a potvrďte přihlášení kliknutím na OK.

Heslo pro vstup do webové konfigurace bylo úspěšně změněno. Nyní můžete zavřít okno prohlížeče. Při příštím přihlášení do webové konfigurace používejte již nové heslo.

Zpět

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies