Huawei EchoLife HG520i

Zpět

Nastavení modemu pro službu MULTI

Po dodání má váš modem Huawei HG520i nastavené 2 porty pro připojení k internetu a 2 pro O2 TV. Standardně je tedy modem připraven pro používání služby O2 TV MULTI.

V případě, že jste nastavení portů modemu v minulosti změnili, například na 4 × internet, a nyní potřebujete modem využívat pro připojení dvou set-top-boxů, je potřeba vrátit konfiguraci do původního stavu. Nejjednodušším způsobem je provést reset modemu do továrního nastavení.

Reset modemu automaticky zruší všechna uživatelská nastavení. Pokud tedy máte v modemu například nastavené WiFi připojení, bude nutné ho po resetu nastavit znovu.

Reset do továrního nastavení je možné provést pomocí jakéhokoli dlouhého tenkého předmětu (párátko, kancelářská sponka, atd.). Zezadu je na modemu malý otvor s nápisem Reset, kam zastrčíte párátko a podržíte ho stisknuté cca 10 vteřin. Kontrolky na modemu začnou postupně zhasínat. Po 10 vteřinách stisk uvolněte a počkejte cca 1 až 2 minuty, než se kontrolky na modemu opět ustálí. Jakmile modem po několika minutách znovu naběhne, je vše hotovo.

Nyní je modem opět připraven pro připojení dvou set-top-boxů.

Zpět

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies