O2 Prodejny jsou tu stále pro vás. Aktuální otevírací dobu najdete zde. S většinou vašich požadavků vám rádi pomůžeme i na dálku v samoobsluze Moje O2

ZTE ZXHN H168N

Zpět

Automatické nastavení WiFi připojení

Spuštění zabezpečené bezdrátové sítě je na modemu ZTE opravdu snadné. Zvládnete to stiskem jediného tlačítka.

Zapojte modem do elektrické sítě a zapněte tlačítkem On/Off na zadní straně.

Počkejte cca 2 minuty, než se modem připojí k internetu a kontrolky na něm se ustálí.

Automatická konfigurace WiFi sítě se provádí tlačítkem s WLAN na boční straně modemu. Tlačítko přidržte 2 sekundy a poté stisk uvolněte. Během krátké chvíle se na přední straně modemu rozsvítí kontrolka WLAN (druhá zprava) a WiFi síť na vašem modemu bude aktivní a zabezpečená.

Nyní se můžete k WiFi síti připojit. Název sítě a přístupové heslo, kterým je síť zabezpečena, naleznete na štítku na zadní straně modemu. WLAN SSID označuje název sítě a WLAN Security označuje heslo zabezpečení.

1

Zapněte WiFi adaptér na svém počítači (přepínač či tlačítko, které aktivuje příjem WiFi signálu) a vyhledejte dostupné bezdrátové sítě v okolí – postup se liší podle operačního systému počítače. Mezi sítěmi už by měla být i síť, jejíž název je napsaný na štítku vašeho modemu (viz obrázek). Vyberte ji a připojte se k ní. Během připojování vás systém vyzve k zadání síťového klíče (na štítku modemu je označen jako WLAN Security). Po zadání hesla systém oznámí, že jste připojeni. Vaše bezdrátové WiFi připojení je nyní plně funkční.

V případě, že v budoucnu přestanete chtít využívat WiFi síť, je možné ji opět jednoduše vypnout tlačítkem WLAN na boční straně modemu. Tlačítko přidržte 2 sekundy a poté stisk uvolněte. Během krátké chvíle kontrolka WLAN (druhá zprava) zhasne a WiFi síť bude vypnutá.

Zpět

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies