O2 Prodejny jsou tu stále pro vás. Aktuální otevírací dobu najdete zde. S většinou vašich požadavků vám rádi pomůžeme i na dálku v samoobsluze Moje O2

ZTE ZXHN H168N

Zpět

Nastavení přístupového hesla do modemu

Z výroby má modem ZTE nastavené uživatelské jméno i heslo na hodnotu „admin“. Přístupové údaje si můžete sami změnit, ochráníte tak nastavení svého modemu před cizím zásahem.

Do prostředí webové konfigurace modemu vstoupíte standardně na adrese http://10.0.0.138/.

Stačí kliknout na odkaz, případně tuto adresu zadat do internetového prohlížeče.

1

K přihlášení do webové konfigurace použijte uživatelské jméno „ admin“ a heslo také „ admin“.

2

Po přihlášení vyberte v dolním vodorovném menu zleva položku Pokročilé nastavení.

3

Až se zobrazí stránka pro pokročilé nastavení, vyberte v horním vodorovném menu položku Správa & Diagnostika a nakonec Správa účtu.

4

Zobrazí se tabulka s konfigurací hesla modemu. V řádku Staré heslo napište stávající heslo „admin“. Do řádku Nové heslo napište své nové heslo, které bude mít 8-16 znaků, bude obsahovat alespoň jedno číslo nebo speciální znak, a nebude obsahovat mezery ani diakritiku. Do posledního řádku Potvrzené heslo napište pro ověření znovu své nové heslo. Všechny změny na závěr uložte kliknutím na tlačítko Povolit.

5

Během několika sekund modem nastavení uloží a vaše přístupové heslo bude změněno. Nyní můžete zavřít okno prohlížeče. Při příštím přihlášení do webové konfigurace použijte již nové heslo.

Zpět

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies