ZyXEL Prestige 660HN-T3A

Zpět

Automatické nastavení WiFi připojení

Spuštění zabezpečené bezdrátové sítě je na modemu ZyXEL P660HN T3A opravdu snadné. Zvládnete to stiskem jediného tlačítka.

Zapojte modem do elektrické sítě a zapněte tlačítkem On/Off na zadní straně.

Počkejte cca 2 minuty, než se modem připojí k internetu a kontrolky na něm se ustálí.

Automatická konfigurace WiFi sítě se provádí tlačítkem s obrázkem antény na horní straně modemu. Tlačítko přidržte 2 sekundy a poté stisk uvolněte. Během krátké chvíle se rozsvítí kontrolka WPS/WLAN a WiFi síť na vašem modemu bude aktivní a zabezpečená.

Nyní je možné se k síti připojit. Název sítě je automaticky přednastaven na Internet. Přístupové heslo, kterým je síť zabezpečena, naleznete na štítku na spodní straně modemu, označené jako WEP.

Zapněte WiFi adaptér na svém počítači (přepínač či tlačítko, které aktivuje příjem WiFi signálu) a vyhledejte dostupné bezdrátové sítě v okolí – postup se liší podle operačního systému počítače. Mezi sítěmi už by měla být i síť názvem Internet. Vyberte ji a připojte se k ní. Během připojování vás systém vyzve k zadání síťového klíče (pole WEP). Po zadání hesla systém oznámí, že jste připojeni. Vaše bezdrátové WiFi připojení je nyní plně funkční.

V případě, že v budoucnu přestanete chtít využívat WiFi síť, je možné ji opět jednoduše vypnout tlačítkem s obrázkem antény na horní straně modemu. Tlačítko přidržte 2 sekundy a poté stisk uvolněte. Během krátké chvíle kontrolka WPS/WLAN zhasne a WiFi síť bude vypnutá.

Zpět

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies