Samsung GALAXY Tab 10.1 16GB

Lepší design

Nový tablet GALAXY Tab 10.1 – nejtenčí a nejlehčí tablet s velkým displejem, jaký je na trhu k dispozici – vám nabídne špičkové zážitky. Vychutnejte si bezkonkurenční mobilitu díky jeho úžasně tenkému a lehkému tělu.
Práce s tímto tabletem, jehož hmotnost je pouhých 565 gramů a tloušťka jen 8,6 mm, je naprosto snadná.

Lepší obrazovka

Displej s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 10,1" poskytuje perfektně ostrý obraz. Díky rozlišení 1.280 x 800 WXGA a hustotě pixelů 149 ppi (pixelů na palec) si budete moci vychutnávat lepší detaily. Filmy, fotografie a programy s bohatou grafikou na obrazovce tabletu přímo ožijí.

Lepší domovská obrazovka

Live Panel: Funkce Live Panel umožňuje přizpůsobení domovské obrazovky tak, abyste z ní mohli okamžitě přistupovat k obsahu včetně e-mailu, obrazových galerií, oblíbených webových stránek a informací ze sociálních sítí. Krása funkce Live Panel spočívá v tom, že požadovaný obsah, který si můžete libovolně uspořádat, je neustále aktualizován v reálném čase a můžete k němu kdykoli přistupovat.

Lepší používání více aplikací současně

Miniaturní aplikace: S miniaturními aplikacemi, které umožňují skutečný multitasking, budete efektivnější a produktivnější. Pomocí miniaturních aplikací můžete přistupovat k často používaným funkcím, jako je kalendář, poznámky, světový čas, kalkulačka nebo správce úloh. Miniaturní aplikace lze spouštět v překryvném okně, které se zobrazí před celoobrazovkovými aplikacemi.

Lepší procházení webu

Procházejte web bez omezení! Tisíce nejlepších webových stránek používají aplikace ve formátu Flash s bohatým obsahem. Bez ohledu na to, zda si prohlížíte webové stránky nebo sledujete multimediální obsah online, s tabletem GALAXY Tab 10.1 a jeho podporou přehrávače Adobe® Flash® uvidíte vše.

Lepší rychlost

Prostřednictvím přístupu HSPA (21 Mb/s) a WiFi můžete být neustále připojeni, ať se nacházíte kdekoli. Vychutnávejte si rychlé a stabilní připojení k internetu umožňující svižné procházení webových stránek, stahování souborů a nejen to! Užívejte si to nejlepší z webu přímo u svého stolu.

Lepší čtení

Readers Hub: Aplikace Readers Hub vám poskytne přístup k miliónům knižních titulů a tisícům novin a časopisů v různých jazycích. Funkce pro čtení digitálních publikací, jako například přiblížení a oddálení, zvětšení písma a virtuální záložky, vám usnadní elektronické čtení. Vychutnávejte si text a obrázky v ostrém a detailním zobrazení na velkém, jasném displeji.

Lepší hudba

Music Hub: Pusťte si pořádný rock, vlňte se do rytmu taneční hudby nebo relaxujte u nenáročných melodií. S aplikací Music Hub získáte přístup k rozsáhlému katalogu populárních i klasických skladeb včetně informací o interpretovi, obalu alba, recenzí hudebních kritiků a dalších informací.

Lepší komunikace

Social Hub: Aplikace Social Hub je výkonný nástroj, pomocí něhož můžete snadno spravovat a v reálném čase používat více účtů elektronické pošty, služeb zasílání rychlých zpráv a sociálních sítí prostřednictvím jediného portálu. K dispozici jsou dvě přístupová místa, která umožňují jednoduché prohlížení obsahu – karta Zprávy a karta Informační kanály, na kterých jsou zprávy a webové informační kanály sloučeny do jedné přehledné obrazovky.

Lepší kancelářské aplikace

Polaris Office: Pracujte kdekoli. Pomocí předinstalované sady aplikací Polaris Office můžete zobrazovat, upravovat a vytvářet různé dokumenty včetně dokumentů ve formátu PowerPoint, Word a Excel. Do schránky lze uložit až 20 textových řetězců a obrázků, takže můžete využívat rozšířené funkce kopírování a vkládání podobně jako v počítači.

Lepší multimédia

Vychutnávejte si kouzlo filmů v rozlišení Full HD na úžasné obrazovce tabletu s úhlopříčkou 10,1". Dva reproduktory obklopující obrazovku vytvářejí prostorový zvukový efekt, díky němuž je sledování filmů ještě realističtější.

Lepší fotografie a video

Užívejte si přední a zadní kameru zabudovanou do tabletu. Přední kamera nabízí vynikající obraz, který využijete při videorozhovoru s kamarádem nebo zákazníkem. Pomocí zadní kamery můžete pořizovat perfektní fotografie a videa v rozlišení HD přímo z tabletu.

Technologie Android

Platforma Android™ 3,1 (Honeycomb), která je určená pro tablety, umožňuje provádět různé funkce současně, čímž zvyšuje vaši produktivitu. Zobrazujte více podoken ve stejné aplikaci a procházejte web stejným způsobem jako na počítači. Google Play (dříve Android Market) také nabízí bohatý výběr nejrůznějších aplikací ke stažení.

Sada služeb Google

Získejte více možností se službami Google! Na tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1 lze bez jakýchkoli potíží používat známé aplikace, jako je videochat Google Talk™, Gmail™, Kalendář Google™, Youtube™, Mapy Google™, Google Latitude™, Google Places™ či Navigace v Mapách Google (beta).

Obsah balení

  • Samsung Galaxy Tab 10.1 16GB
  • Cestovní nabíječka
  • Zástrčka
  • Datový kabel
  • Stereo headset
  • Návod

Ochrana modemu při bouřce

Poškození DSL modemu úderem blesku můžete předejít.

Pokračovat

Nastavení WiFi

Poradíme vám, jak si na modemu nastavit WiFi síť.

Pokračovat

Přihlášení do e-mailu

Přístup k e-mailu na @iol.cz, @iex.cz a dalších doménách.

Pokračovat

On-line řešení problémů

Vyřešte potíže s internetem, O2 TV i s pevným a mobilním voláním hned.

Pokračovat

Nastavení MMS

Poradíme vám, jak si ve svém telefonu nastavit příjem a odesílání MMS.

Pokračovat

Nastavení Internetu v mobilu

Přečtěte si, jak si nastavit Internet v mobilu.

Pokračovat

Jak na instalaci O2 TV

Návody, jak snadno a rychle připojit a nastavit O2 TV na jedné i více televizích.

Pokračovat

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies