O2 TV

Samoinstalační balíček

Uvnitř dodávaného balení naleznete vše, co k instalaci potřebujete, tedy modem, set-top box, pořebnou kabeláž a podrobnou instalační příručku.

Návod k zapojení O2 TV
Schéma zapojení O2 TV na dvou televizích

Instalace technikem

Pokud vám z jakéhokoli důvodu nevyhovuje instalace O2 TV pomocí samoinstalačního balíčku, máte možnost si O2 TV nechat nainstalovat naším technikem. Jedná se o placenou službu.


Jak na instalaci O2 TV

Podívejte se na video návod zapojení O2 TV s černým set-top-boxem.

Zapojení O2 TV je opravdu jednoduché. Postupně vybalte ze samoinstalačního balíčku všechny komponenty a postupujte podle tohoto návodu. Během několika minut budete mít O2 TV zapojenou.

Vezměte jeden konec síťového (ethernetového) kabelu a zapojte ho do modemu, do zdířky označené symbolem TV. Druhý konec kabelu zapojte do set-top boxu do zdířky označené nápisem ETHERNET.

schema

Nyní připojte svou televizi. Vezměte jeden konec černého SCART kabelu a zapojte ho do televizoru. Druhý konec kabelu zapojte do set-top boxu do zdířky označené nápisem TV. V případě, že používáte DVD nebo VCR přehrávač, připojte ho SCART kabelem do set-top boxu do zdířky označené nápisem VIDEO/DVD.

schema

V případě, že je vaše televize připravena na obraz s vysokým rozlišením (označena logem HD nebo HD ready), můžete ji připojit k set-top boxu pomocí rozhranní HDMI, které naleznete taktéž na zadním panelu set-top boxu. Propojovací kabel HDMI není součástí balení.

schema

Pokud máte domácí kino nebo reproduktorovou soustavu, můžete jej připojit k set-top boxu s využitím rozhranní SPDIF pomocí optického kabelu. Optický kabel není součástí balení.

schema

Posledním krokem je zapojení set-top boxu do elektřiny. Vezměte napájecí adaptér, jeden konec zapojte do set-top boxu do zdířky označené 12V DC 2A a druhý konec zapojte do elektrické zásuvky.

schema

Nakonec zapněte set-top box tlačítkem na čelním panelu, pohodlně se usaďte a počkejte několik minut, než proběhne první spuštění O2 TV.


Schéma zapojení O2 TV na dvou televizích (O2 TV Multi)

schema

Nefunguje modem po aktualizaci Windows 10

Některé USB modemy mohou mít problémy s připojením.

Vyřešit potíže

Ochrana modemu při bouřce

Poškození DSL modemu úderem blesku můžete předejít.

Pokračovat

On-line řešení problémů

Vyřešte potíže s internetem, O2 TV i s pevným a mobilním voláním hned.

Pokračovat

Nastavení WiFi

Poradíme vám, jak si na modemu nastavit WiFi síť.

Pokračovat

Nastavení MMS

Poradíme vám, jak si ve svém telefonu nastavit příjem a odesílání MMS.

Pokračovat

Nastavení Internetu v mobilu

Přečtěte si, jak si nastavit Internet v mobilu.

Pokračovat

Jak na instalaci O2 TV

Návody, jak snadno a rychle připojit a nastavit O2 TV na jedné i více televizích.

Pokračovat

Přihlášení do e-mailu

Přístup k e-mailu na @iol.cz, @iex.cz a dalších doménách.

Pokračovat

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc