O2 Prodejny jsou tu stále pro vás, sledujte prosím aktuální otevírací dobu. S většinou vašich požadavků vám rádi pomůžeme i na dálku v samoobsluze Moje O2.

Internet v mobilu

Se službou Internet v mobilu se vám otevírá svět užitečných aplikací, které můžete využívat ve svém chytrém telefonu. Poradíme vám, jak na to.

Abyste mohli začít používat své první aplikace, stačí jít na stránku O2 Active, vybrat si aplikaci, která se vám líbí, a zadat své telefonní číslo. Obratem vám přijde SMS s přímým odkazem na stažení aplikace. Nebo si můžete aplikaci vyhledat a nainstalovat sami s využitím následujících návodů.

U telefonů s operačním systémem Android je nejdříve potřeba se registrovat do Google Play (dříve Android Market, návod), kde si pak můžete aplikace vybírat a stahovat. U ostatních operačních systémů je postup podobný, jen budete využívat například App Store (Apple).

Mapy Google

Díky internetu v mobilu a službě Mapy Google se v cizím městě neztratíte. Získáte nejen mapy, ale i hledání tras, hlasovou navigaci a StreetView – reálný pohled do ulic měst.

Vyhledávání Google

Díky internetu v mobilu a Vyhledávání Google prohledáte celý web, obrázky, ale také místa v mapě, obchody nebo služby v okolí.

Překladač Google

Překladačem Google v chytrém telefonu připojeném k internetu budete rozumět mnoha jazykům. Stačí napsat nebo nahrát větu a překlad do češtiny získáte během pár sekund.

Facebook

Díky aplikaci Facebook ve svém mobilu můžete být se svými přáteli v kontaktu neustále. S přidáváním těch nových nemusíte čekat, až se dostanete k počítači. Také fotky můžete z telefonu nahrát rovnou na zeď.

YouTube

S  internetem v mobilu a aplikací YouTube můžete videa kdykoli sledovat i sdílet. Navíc v telefonech Android můžete pomocí jednoho tlačítka video nahrát i přímo uložit na YouTube.

Ochrana modemu při bouřce

Poškození DSL modemu úderem blesku můžete předejít.

Pokračovat

Nastavení WiFi

Poradíme vám, jak si na modemu nastavit WiFi síť.

Pokračovat

Přihlášení do e-mailu

Přístup k e-mailu na @iol.cz, @iex.cz a dalších doménách.

Pokračovat

On-line řešení problémů

Vyřešte potíže s internetem, O2 TV i s pevným a mobilním voláním hned.

Pokračovat

Nastavení MMS

Poradíme vám, jak si ve svém telefonu nastavit příjem a odesílání MMS.

Pokračovat

Nastavení Internetu v mobilu

Přečtěte si, jak si nastavit Internet v mobilu.

Pokračovat

Jak na instalaci O2 TV

Návody, jak snadno a rychle připojit a nastavit O2 TV na jedné i více televizích.

Pokračovat

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies